Çözüldü Steam'de dosya konumuna ulaşamamak normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dorzi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Görev Yöneticisi'ni açıp başlangıç uygulamalarına girdim. Sonra Steam'e tıkladım ve altından bunlar çıktı sağ tıklayıp dosya konumunada gidemiyorum. Bu normal mi yoksa virüs vs. olabilir mi? İnşallah sıkıntılı bir şey değillerdir.

Dosya Ekleri

• 1714925677364.png
    1714925677364.png
    61,5 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
"Windows'un servisi. "Console window host" olarak geçiyor. Güvenli, virüs falan değil. Komut isteminin Explorer ile birlikte çalışması için conhost.exe işleminin çalışıyor olması gerekiyor."
Vulkandriverquery ise görüntü arabirimi olan Vulkan'ın driverlarını çalıştırıyor oynadığın oyunlarla alakalı.
Glddriverquery ise OpenGL görüntü arabiriminin driver dosyası virüs değildir Windows Steam'de çalıştıracağı oyunlar için arabirimleri bu yöntemle çalıştırır.
2. soruna gelecek olursak bu dosyalar Steam klasörünün "bin" klasörünün içinde.
"D:\program files (x86)\Steam\bin" kısmında görebilirsin.

steanm.png
"Windows'un servisi. "Console window host" olarak geçiyor. Güvenli, virüs falan değil. Komut isteminin Explorer ile birlikte çalışması için conhost.exe işleminin çalışıyor olması gerekiyor."
Vulkandriverquery ise görüntü arabirimi olan Vulkan'ın driverlarını çalıştırıyor oynadığın oyunlarla alakalı.
Glddriverquery ise OpenGL görüntü arabiriminin driver dosyası virüs değildir Windows Steam'de çalıştıracağı oyunlar için arabirimleri bu yöntemle çalıştırır.

steanm.png

Çözüm

Eki Görüntüle 2187941
Çok teşekkürler steam'in klasörüne bakmak aklıma gelmemişti gördüğüm an açtım konuyu. Teşekkürler detaylı cevabınız için.

Geri
Yukarı