Steam'de habersiz item satışı

g0RKeM4

Decapat
Daha fazla  
Dün gece gerçekleşti aktif bile değilken AK-47'im satıldı. Guardım açıktı anlamadim, desteğe yazdım. Baska ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• IMG-20230613-WA0000.jpg
    IMG-20230613-WA0000.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 58
Dün gece gerçekleşti aktif bile değilken AK-47'im satıldı. Guardım açıktı anlamadim, desteğe yazdım. Baska ne yapabilirim?
Satılan eşyaya birşey yapılamaz. Evdeki birisinin veyahut bir arkadaşınızın satmadığına emin misiniz? Eğer eminseniz keylogger veya virüs bulaşmış olabilir.

Ifreni değiştir bi. Maillerine bak, yeni bir giriş yapıldı adinda mail gelmiş olmalı. Spam klasörüne, geri dönüşüm kutusuna da bak.

Bu sıralar çok oluyor bu olay. Açık mu bulundu ne oldu bilmiyorum ama bir sürü kişinin envanteri haberleri olmadan boşaltılıyor. Yapabilecek bir şeyiniz yok, şifrelerinizi değiştirin.

Satılan eşyaya birşey yapılamaz. Evdeki birisinin veyahut bir arkadaşınızın satmadığına emin misiniz? Eğer eminseniz keylogger veya virüs bulaşmış olabilir.
O da mümkün değil Kaspersky ile hergun taratiyorum.

O da mümkün değil Kaspersky ile hergun taratiyorum
Ifreni değiştir bi. Maillerine bak, yeni bir giriş yapıldı adinda mail gelmiş olmalı. Spam klasörüne, geri dönüşüm kutusuna da bak.
Hiçbir sey yok

Genelde bedava bakiye veren 3.parti sitelere girme durumunda oluyor böyle şeyler guard üzerinden tüm cihazların yetkisini kaldırın. API key varsa silin.
+1 Hocam aynısı arkadaşımın başıma geldi 500 liralık itemini çektiler aynı şekilde.

Geri
Yukarı