Steam'den oynanan Hades sıfırdan başlanılmasına rağmen daha önceden oynanmış gibi davranıyor

Thereals7ven

Kilopat
Daha fazla  
Daha önceden Epic Games üzerinden Hades satın alıp biraz ilerlemiştim ama sonra Türkçe yama bulup Steam üzerinden tekrar başlamak istedim ve oyuna girdiğimde Epic üzerinden kalan kayıt dosyalarımın durduğunu fark ettim. Bazı oyunlar böyle yaptığı için sorun olmaz dedim ve sıfırdan yeni kayıt dosyasına başladım ama şöyle bir sorun vardı. Oyun sistemde daha önceden beni oynadı olarak saydığı için bazı şeyleri sıfırdan tekrar vermiyor. Mesela sıfırdan başlarken vermesi gereken diyalogları önceden okumuşum sayıyor ve daha önceden açtığım silahları yine açık bir şekilde veriyor. Epic ve Steam'de Hades ile ilgili bulunan tüm dosyaları silip oyunu sıfırdan indirmeme rağmen sorun asla düzelmedi. Tek istediğim oyunun bana sıfırdan bir profil oluşturup her şeyi sıfırdan başlıyormuşum gibi yapması. Bu sorunu nasıl çözeceğime dair çözüm öneriniz var mı?

Dipnot: Epic ve Steam bulut kaydetme sistemi kapalı.

Daha açık olması için örnek vereyim. Sıfır profil açmama rağmen bu silahlar neden açık duruyor?

1714835552391.png

Geri
Yukarı