Steam'e Çevrimdışı Olarak Giriş Yapılabilir mi?

Sağ altta ki profiline bas, orada çevrimiçi yazıyor ona bas ve çemrimdışıyı seç. Sorunun büyük ihtimal ile çözülmüş olacaktır.
Benim sorun bundan tamamen farklı. Hiç internet yokken Steam'e gireyim dedim. İnternetsiz oyun oynayacaktım fakat açılmadı. Sadece dile getirmek istedim.

Windows Defender ile tam tarama yaptım 1 virüs buldu onuda sildim. Program iPhone X Kazan ve Adult bişeyler adı altında uygulamalar yüklemişti kapattım bilgisayarı direk daha geliyordu uygulamalar yoksa :D Bu arada 35TL'lik OEM KEY sorun değil de bunu format atınca birdaha kullanamıyacakmışım o saçma anladığım kadarıyla ?
Bu çıkarımıma ''TEK KULLANIMLIKTIR'' uyarısını okuyarak vardım ama böyle değildir muhtemelen.
Bu çıkarımıma ''TEK KULLANIMLIKTIR'' uyarısını okuyarak vardım ama böyle değildir muhtemelen.
Sorun da bu ya zaten. Bende öyle hiçbir şey olmadı.

Profilinden Çevrimiçi yerini Çevrimdışı olarak ayarla.
Steamdan çıkış yap. İnternet bağlantını kes. Sonra tekrar girmeye çalış.

Bağlantı hakkında sormak istemedim. Mesela giriş yapınca "hadi oyuna girelim" mesajları geliyor. Bu kişilere görünmeden oturum açmak istiyorum.

Steam başladığında Arkadaşlar ağına bağlan seçeneğinin işaretlenmesini kaldır.
Bu seçenek kapalı olduğunda Oturum çevrimdışı olarak gözükecek. Sen arkadaş listesine tıklayıp Oturum aç demediğin sürece Çevrimdışı kalacak.

Ekran Alıntısı.jpg

Eğer internetiniz yoksa zaten sizi otomatik olarak çevrimdışı olarak başlatacaktır. Ayrıca siz çevimiçi olan durumunuzu istediğiniz zaman çevrimdışı olarak değiştirebiliyorsunuz.

Öncelikle normal bir biçimde steam'i aç. Ardından sağ alttaki profil resminin yanında durumun olucaktir ona tıkla ve durumunu çevrimdışı getir. Böylece arkadaşların tarafından çevrimdışı olarak gözükürsün. Ancak sen çevrimdışı iken arkadaşlarının hangi oyunu oynayıp oynamadığını göremezsin ve mesajlasamazsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı