Steam'e Giriş İsmi Değiştirme

Ben destek ekibine anlattım konuyu. Benden ödeme yaptığım bilgilerimden birkaç ipucu ve fatura adresim vb istediler. Ayrıca değiştirmek için yeni kullanıcı adınıda istediler. Bir de not yazdılar "sana kıyak geçiyoruz kardeş yayma herkese" diye. D (tabii ki düzgün şekilde uyardılar. Ve evet burada yaymış bulundum.). Yeni gönderdim bakalım değiştireceğiz dediler.

Bilgileri sağladıktan sonra geri döndüler ve sonuç olumlu :D hesap ismimi değiştirdiler. Sadece geçerli bir bahane yetiyor.

@Orhanılhan hocam geçerli bahane dediğiniz nedir? Sizden ricam özel değilse yazmanız, olmadı biraz ipucu vermeniz. Destek ticketı açarak bir girişimde bulundum lakin sanırım ilgili arkadaşlar ilgili oldukları kadar bilgili değillermiş. Saygılar.

@Orhanılhan hocam geçerli bahane dediğiniz nedir? Sizden ricam özel değilse yazmanız, olmadı biraz ipucu vermeniz. Destek ticketı açarak bir girişimde bulundum lakin sanırım ilgili arkadaşlar ilgili oldukları kadar bilgili değillermiş. Saygılar.

Giriş ismimi çok çocukca bir şey yapmıştım. Hatırladıkça utanıyorum hala. :D Steam giriş ismimin değiştirilmesini istiyorum. Hesabı küçükken açmıştım şimdi gözüme hiç güzel gözükmüyor gibisinden bir şeyler yazmıştım. Steam destekten son taleplerime baktım ama silinmiş oradan herhalde yoksa kopyalayıp atacaktım buraya direkt.

Giriş ismimi çok çocukca bir şey yapmıştım. Hatırladıkça utanıyorum hala. :D Steam giriş ismimin değiştirilmesini istiyorum. Hesabı küçükken açmıştım şimdi gözüme hiç güzel gözükmüyor gibisinden bir şeyler yazmıştım. Steam destekten son taleplerime baktım ama silinmiş oradan herhalde yoksa kopyalayıp atacaktım buraya direkt.
Hocam son olarak ingilizce mi türkçe mi açtınız destek talebini, türk destek ekibinin daha az yetkin olabilme ihtimali var gibi hissediyorum ondan soruyorum. (Gerçi türkçe taleplere bile arada yabancı ekipten ilgilenen arkadaşlar oluyor, orası biraz şans işi.)

Hocam son olarak İngilizce mi Türkçe mi açtınız destek talebini, Türk destek ekibinin daha az yetkin olabilme ihtimali var gibi hissediyorum ondan soruyorum. (gerçi Türkçe taleplere bile arada yabancı ekipten ilgilenen arkadaşlar oluyor, orası biraz şans işi.)

Türkçe destekti.

Geri
Yukarı