SteelSeries Arctis 3 vs Arctis Nova 1 vs Arctis Prime

Ama 100G daha ağır ve 30cm daha uzun bir kabloya sahip.

Arctis 3 ile nova 1'in izolasyonu aynı ve ikisi de birbirinden berbat. Arctis 3 ise hantal ve kafada kütük gibi duruyor evde kabul edilebilir ama dışarıda hiçbir şık yanı kalmıyor.

Arctis Prime'ye girmeyeceğim her ne kadar izolasyonu daha iyi olsa da iki modele göre çok çok daha hantal.

Nova 1 aralarındaki mantıklısı ama izolasyonu çok kötü.

Düşünülen hiçbir ürünün çok yönlü kullanımı mantıklı değil.

Onun yerine çok yönlü izolasyonu ortalama üzeri olan bir ürüne bakmak daha mantıklı.

Neyse konu sahibi ne isterse onu alsın karışamam ama %99 eminim ki kütüphanede ne dinliyorsa millette onu duyacaktır.

Arctis 3 ile nova 1'in izolasyonu aynı ve ikisi de birbirinden berbat. Arctis 3 ise hantal ve kafada kütük gibi duruyor evde kabul edilebilir ama dışarıda hiçbir şık yanı kalmıyor.

Arctis Prime'ye girmeyeceğim her ne kadar izolasyonu daha iyi olsa da iki modele göre çok çok daha hantal.

Onun yerine çok yönlü izolasyonu ortalama üzeri olan bir ürüne bakmak daha mantıklı.

Neyse konu sahibi ne isterse onu alsın karışamam ama %99 eminim ki kütüphanede ne dinliyorsa millette onu duyacaktır.
Bende başka bir kulaklık almak istemediği için Nova 1 önerdim zaten :)

Kütüphanede %30 seviyesinden yüksek sesi aşacağımı düşünmüyorum zaten sessiz ortam bu şekilde dışarıyada ses gitmeyecektir. Daha güncel bir model olduğundan nova 1 tercih edeceğim gibi duruyor.

Katılmıyorum arctis modeller bence gayet şık ve sadeler benim hoşuma gidiyor.

Kütüphanede %30 seviyesinden yüksek sesi aşacağımı düşünmüyorum zaten sessiz ortam bu şekilde dışarıyada ses gitmeyecektir. Daha güncel bir model olduğundan nova 1 tercih edeceğim gibi duruyor.

Katılmıyorum Arctis modeller bence gayet şık ve sadeler benim hoşuma gidiyor.

Ne isterseniz onu alın sizi zorlayan yok.

Ama ben olsam genel kullanım için Arctis serisine bakmam bile opus X yapıştırır geçerim.

Daha üst model olan 7+ ve nova7 modellerine de yönebilirim bütçem var fakat kulaklığa yatırım yapmak ve karşılığını almak konusundan endişelerim var.

Geri
Yukarı