SteelSeries Arctis 3 vs Havit H2002P

cansxrk

Picopat
SS Arctis 3 2. el almayı düşünüyorum. En uygun 900'e buldum fakat onda da pek güvenilir gelmiyor. Get ile almayacağım için ama baska baksam o fiyatlarda bulurum gene. Arctis 3 mü alsam yoksa Havit'in kaliteli olan kulaklıklarından mı alsam H2002 D ya da P ya da biraz daha iyisi varsa?

SS Arctis 3 ile Havit H2002p arasında dağlar kadar fark var. Arctis 3 alabiliyorsanız yapıştırın.

SS Arctis 3 ile Havit H2002p arasında dağlar kadar fark var. Arctis 3 alabiliyorsanız yapıştırın.

Ya komisyon olayından dolayı programdan satmazsa en son 900'e düşeceğini söyledi ya elden ya kargo ile alacağım ama elden alamayacağım için kargodan almayı düşünüyorum. Çok satış yapmış SS attı ama bir tereddüt ediyor insan ilk parayı yollayıp kargolama işinde.

Ya komisyon olayından dolayı programdan satmazsa en son 900'e düşeceğini söyledi ya elden ya kargo ile alacağım ama elden alamayacağım için kargodan almayı düşünüyorum. Çok satış yapmış SS attı ama bir tereddüt ediyor insan ilk parayı yollayıp kargolama işinde.

Program üzerinden satarsa ne kadar istiyor?

1000 istiyor bir de üstüne sarı sitenin benden alıcağı hizmet ücreti ile 1200'e yakın oluyor.

Eğer bu şekilde güvenli oluyorsa 1200tl ye kesinlikle değer.

RAM dediğimiz şey zaten çok da pahalı değil ben olsam kulaklığı alıp geçerdim RAM'i daha sonra zaten halledersiniz. Size kalmış artık.

Geri
Yukarı