Elektronik SteelSeries Arctis Nova 1 Beyaz Kulaklık 1499 TL

Gayet iyi fiyat bu arada. 1650TL civarları da gayet uygun böyle bir kulaklık için. Arkadaşım kullanıyordu memnundu.

MediaMarkt'ta deneme fırsatım olmuştu ses kalitesine bakamadım lakin rahatlıgı oldukca iyiydi.

Logitech 332 öneririm Arctis Nova 3 kullanan biri olarak.

332 berbat bir şey rahatlık olarak. Ses kalitesine bir şey diyemem denemedim ancak 2 arkadaşımda vardı 2-3 yıl önce oyunlar oynuyorduk ve ikisi de yarım saatte bir kulaklıgı çıkarıyordu o kadar rahatsızmı dedim gittim MediaMarkt mı vatan mı hatırlamıyorum bir yerde denedim evet öyle. Çok çok rahatsız kulak ceperini olsun kafanın üst kısmı olsun hiçbir yerin rahatta olmuyor. Alacak varsa gitsin bir teknoloji magazasında denesin ona göre alsın. Çoğu internet sitesi ve satıcısı kutu açılınca iade almıyor elinizde patlar. 2.eldende satmanız zor olur zarar edersiniz.

Rahatlık bende çok sorun olmamıştı ama ses kalitesi aşırı iyiydi şu anki Arctis Nova 3'ten bile daha iyi bana kalırsa. Ama rahatlık olarak düşünüyorsan evet Nova serisi bayağı iyi o anlamda kafaya falan tam oturuyor pedleride çok iyi.

Rahatlık bende çok sorun olmamıştı ama ses kalitesi aşırı iyiydi şu anki Arctis Nova 3'ten bile daha iyi bana kalırsa. Ama rahatlık olarak düşünüyorsan evet Nova serisi bayağı iyi o anlamda kafaya falan tam oturuyor pedleride çok iyi.

Bu kulaklıkları saatlerce kullanacak kişiler alıyor genelde. Ben bir kulaklık tavsiye ederken rahatlıgı ilk sırada oluyor. İsterse dünyanın en iyi kulaklıgı olsun rahat değilse beş para etmez benim için.

Bende Arctis 7 var rahatlık çok iyi sadece ikinci el oldugu için biraz genişlemiş onun haricinde çok iyi seside gayet güzel. Bundan önce Razer Kraken Tournament Edition vardı ses kalitesi olarak Arctis 7'den bir iki tık daha iyiydi ancak aşırı rahatsızdı mesela. Sırf o tüzden değiştirdim. Kablosuz olmasıda var işin içinde tabii ama ana amaç rahatlıktı benim için.

Geri
Yukarı