SteelSeries Arctis Nova 1 kulaklığı tutan yer koptu

cemocuk9

Centipat
Daha fazla  
Oyun oynarken bir anda bu kulaklığı tutan kısım koptu ve ne yapacagımı bilmiyorum.

IMG_20240504_135259.jpg

Dosya Ekleri

• IMG_20240504_135259.jpg
    IMG_20240504_135259.jpg
    95,5 KB · Görüntüleme: 15
Bana da aynısı olmuştu servise gönderdim hallettiler.
Daha öncede aynı sorun olmustu fakat aynısı yine oldu. Kulaklığı çekiştirip durmuyorum normal bir insan gibi kullanıyorum fakat aynı sorunu yasıyorum.

O kısmı geri yerine koy ve sıcak silikonla sabitle (ilk önce ses geliyor mu onu test et, ya da en iyisi garantisi varsa şansını dene)
Hocam onu japonla denedik ama tutmadı

Garantiye gönder
Yarın göndericem inşallah bidaha aynısı olmaz

Daha önce de aynı sorun olmustu fakat aynısı yine oldu. Kulaklığı çekiştirip durmuyorum normal bir insan gibi kullanıyorum fakat aynı sorunu yasıyorum.

Hocam onu Japon'la denedik ama tutmadı.

Yarın göndereceğim inşallah bir daha aynısı olmaz.

Silikon her zaman iyidir ama siz garantiye gönderin.

Daha önce de aynı sorun olmustu fakat aynısı yine oldu. Kulaklığı çekiştirip durmuyorum normal bir insan gibi kullanıyorum fakat aynı sorunu yasıyorum.

Kulaklığın o kısmı döndüğü için onu hızlı bir şekilde döndürürseniz kırılıyor o yüzden o kısmı çok döndürmemeye çalışın ben 1 yıldır dikkat ederek kullanıyorum.

Sizinle alakası yok. Arctis (Nova olmayan) serilerinden beri devam eden kulaklıkta dizayn hatası var. Yani herkese olmuyor ama olan çokça kişi var. Bağlantı yerinden kopabiliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kulaklığın o kısmı döndüğü için onu hızlı bir şekilde döndürürseniz kırılıyor o yüzden o kısmı çok döndürmemeye çalışın ben 1 yıldır dikkat ederek kullanıyorum.
bende gerek olmadıkca cok cevirmiyodum ama xenomun dediği gibi her türlü bi dizayn hatası var

Geri
Yukarı