SteelSeries Arctis Nova 1 mi HyperX Cloud 2 mi?

cursedsanity

Centipat
Daha fazla  
Bütçe: 2300TL

Başlıktaki iki kulaklık arasında kaldım. Hangisini tercih ediyorsunuz veya başka önerebileceğiniz kulaklık var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ikisi de çok iyi kulaklıklar fakat sizin kullanım alanınıza göre değişir Xbox'ınız varsa Arctis Nova 1 hem Xbox hem PC üzerinde kullanıldığı için daha kullanışlı ama sadece PC için diyorsanız Cloud 2 de iyi bir seçim uzun kullanacak mısınız yoksa kısa süreli mi alıyorsunuz size kısaca şöyle diyeyim uzun vadede kullanacaksanız Arctis 1 ama kısa vaadede kullanıyorsanız Cloud 2 İnşallah yardım edebilmişimdir.

Hocam ikisi de çok iyi kulaklıklar fakat sizin kullanım alanınıza göre değişir Xbox'ınız varsa Arctis Nova 1 hem Xbox hem PC üzerinde kullanıldığı için daha kullanışlı ama sadece PC için diyorsanız Cloud 2 de iyi bir seçim uzun kullanacak mısınız yoksa kısa süreli mi alıyorsunuz size kısaca şöyle diyeyim uzun vadede kullanacaksanız Arctis 1 ama kısa vaadede kullanıyorsanız Cloud 2 İnşallah yardım edebilmişimdir.
Hocam peki nedeni ne uzun süreli ise arctis nova 1 olmasinin?
cloud 2 daha eski benim bildigim kadariyla ve uzun suredir kullanip sorun yasamayan bir suru kisi varmis

Geri
Yukarı