SteelSeries garanti Türkiye'de kim ilgileniyor?

Hocam ilerleme kayıt ettiniz mi Destiny 2 mouse pad de aynı problemi yaşamaktayım daha 1 yıl yeni olacak.

despec ile iletişime geçin hocam,onlara yollucaksınız ve değişim/iade kağıdını yollayacaklar size,eğer fatura ismiyle kargoyu yollayan kişi aynı kişi olmazsa problem yaşıyorsunuz hocam,ben ikinci el almıştım değişim kağıdını kargoyu yollayan benim ismime göre düzenlemişler amazonda kabul etmedi aldığım kişiyle hallettim işlemleri,amazon iade aldı ürünü ve fatura tutarını adama yolladılar oda bana yolladı.

despec ile iletişime geçin hocam,onlara yollucaksınız ve değişim/iade kağıdını yollayacaklar size,eğer fatura ismiyle kargoyu yollayan kişi aynı kişi olmazsa problem yaşıyorsunuz hocam,ben ikinci el almıştım değişim kağıdını kargoyu yollayan benim ismime göre düzenlemişler amazonda kabul etmedi aldığım kişiyle hallettim işlemleri,amazon iade aldı ürünü ve fatura tutarını adama yolladılar oda bana yolladı.
hocam ben de kulaklığımda bir problem yaşıyorum,sizin gibi 2. el aldım da aldığım adam ilgilenmez gibi çünkü farklı şehirlerdeyiz.Neyapmamı önerirsiniz?

Hocam ben de kulaklığımda bir problem yaşıyorum, sizin gibi 2. el aldım da aldığım adam ilgilenmez gibi çünkü farklı şehirlerdeyiz. Neyapmamı önerirsiniz?

Aldığın kişi ilgilenmezse problem hocam, SteelSeries genellikle değişim veya para iadesi belgesi yolluyor tamir etmiyor bundan kaynaklı fatura kimin adınaysa ona düzenliyorlar. Fatura sahibi yani aldığın kişiyle iletişime geçmeye çalış hocam.

Aldığın kişi ilgilenmezse problem hocam, SteelSeries genellikle değişim veya para iadesi belgesi yolluyor tamir etmiyor bundan kaynaklı fatura kimin adınaysa ona düzenliyorlar. Fatura sahibi yani aldığın kişiyle iletişime geçmeye çalış hocam.
Benim attığım maila hala dönüş yapmadılar maalesef, amazon üzerinden iade işlemi başlatılmıyor. Fatura da, ya da iç bilgi kağıdında garanti hakkında bilgilendirme yok. Saçma sapan bir mausepad için ben uğraşmayı kestim. Birdaha da steelseries e yanaşmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı