Oyun SteelSeries glow up bundle 2.949,00 TL'ye alınır mı?

Neye göre böyle dediniz hocam? Rival 710 kullanıyorum hala sapasağlam. Ek olarak Apex klavye kullanan arkadaşlarım var yıllardır hiçbir sorun çıkmadı. Bu dediğiniz Arctis 5 ve altı kulaklıklar için geçerli o konuda haklısınız. Belki de yeni fareleri kötüdür bilemiyorum ki Rival 710 gibi Mouse'lar piyasada kalmadı, kalitesi de kalmadı.
Fiyatına göre sunduğu özellik ve dayanıklılık bakımından söylüyorum. Kulaklıkları hem malzeme kalitesi olarak çabuk kırılıyor(Reddit'te sürekli böyle konular açılıyor.) hem de ses kalitesi olarak aynı fiyata çok çok daha iyi ürünler sunuyor. Karşılaştırma testlerine bakarak anlayabilirsiniz. Kulaklıkları bir tek konfor anlamında muhteşem. Klavyeler konusunda 1000TL'ye membran satmaları bile başlı başına saçmalık. Apex 5 bile tam mekanik değil. Apex 7 ve üstü fiyatına göre harika. Yeni nesil Apex Pro çok pahalı olsa bile çok iyi şeyler sunuyor. Yani anlayacağınız pahalı ürünleri harika fakat ucuz ürünler saçmalıktan ibaret.

Mouse ve kulaklığı toplam 2100 liraya aldım 6 ay önce :) Dolar 18.71idi, bence çok fark yok, sizce?
2022'nin başında bile sadece kulaklık 1800TL'ydi. Arctis 7 kullandığına emin misin?

Fiyatına göre sunduğu özellik ve dayanıklılık bakımından söylüyorum. Kulaklıkları hem malzeme kalitesi olarak çabuk kırılıyor(Reddit'te sürekli böyle konular açılıyor.) hem de ses kalitesi olarak aynı fiyata çok çok daha iyi ürünler sunuyor. Karşılaştırma testlerine bakarak anlayabilirsiniz. Kulaklıkları bir tek konfor anlamında muhteşem. Klavyeler konusunda 1000TL'ye membran satmaları bile başlı başına saçmalık. Apex 5 bile tam mekanik değil. Apex 7 ve üstü fiyatına göre harika. Yeni nesil Apex Pro çok pahalı olsa bile çok iyi şeyler sunuyor. Yani anlayacağınız pahalı ürünleri harika fakat ucuz ürünler saçmalıktan ibaret.

2022'nin başında bile sadece kulaklık 1800TL'ydi. Arctis 7 kullandığına emin misin?
1000TL'ye çoğu marka membran satıyor hocam yani maalesef. Ayrıca kulaklıklar zaten Arctis 5 ve altı rezalet asla alınmaz bunu herkes söylüyor. Ses kalitesi olarak evet, aynı fiyata daha iyileri mükemmelleri var fakat bu durum sadece Türkiye'de genel olarak böyle. Fiyatı burada çok pahalı çünkü. Apex 5 mekanik değil zaten, Apex 7 ve üstü ise burada çok pahalı malesef ki. Ucuz ürünler zaten alınmamalı, her markada böyle olmalı. Ek olarak ben Rival 710 onu o zamanlar 450TL gibi komik bir fiyata almıştım, siz düşünün aradaki farkı. Şu an o fiyata çakma mouselar var...

20230404_154145.jpg

Neye benziyor siz söyleyin.

Arctis 3, 7, 9, Pro. Arctis serisi 1 harici hep aynı tasarıma sahip. Bir Kafa bantları farklı oluyor. Ha ben Arctis 7 sahibi olduğuna inandım fakat daha inatçı bir kişiliği daha sağlam argüman sunman gerekebilirdi.
Yine de bu Arctis 7'nin günümüzde pahalı olduğu gerçeğini değişmiyor. Kaldı ki Arctis 7 ses kalitesi ve malzeme kalitesi hariç çok iyi bir ürün.
Ben ucuz ürünlerine laf attım Steelseries'in. Arctis 1 ve 3'ün ucuz ürünlere girdiğini düşünürsek eğer, evet ucuz Steelseries ürünleri rakip markalara kıyasla dandik kaliyor. Hatta Arctis 5 bile fiyatının karşılığını vermez. Fakat dandik diyemem ona.

Geri
Yukarı