Elektronik SteelSeries Prime Plus 650 TL!

Psikolojik değil hocam ya şükür kulağım duyuyor :D kulaklıkla kullanınca duyulmuyor tabii oyun oynarken vs. kulaklık takılı değilken ama anlaşılıyor. En azıdan çıkartınca farenin kablosunu bir rahatlama geliyor kafanızda. Kafamın içinde dip ses varmış gibi hissettiriyor :D psikolojik mi diye çok test ettim ama maalesef değil. Benim mouse'umla ilgilidir belki bilemiyorum.

KYK'da kullanıyorum hocam. Bazı ürünlerde bir tık daha fazla ama genel olarak ses duyulmuyor kulağına sokmadıkça.

Yok hocam duyulmuyor özellikle de denedim, bilgisayar da fan sesi var diye sessiz bir odaya geçip laptopla da denedim oturduğun yerden duyulmuyor.

Masaüstü bilgisayarda fan sesli ortamda duymak için dibine girmek lazım, ama laptop ve sessiz ortamda fareye 5-6 cm uzaklıktan duyuluyor ama kesinlikle oturduğum yerden ses almadım, alsam zaten direk iade ederdim.

Teşekkür ederim hocam denediğin için, iade edeceğim sanırım. Bendeki sıkıntılı gibi görünen.😞

KYK'da kullanıyorum hocam. Bazı ürünlerde bir tık daha fazla ama genel olarak ses duyulmuyor kulağına sokmadıkça.

Bendeki sıkıntılı olanlardan gibi hocam anladığım kadarıyla. Teşekkür ederim yanıtınız için.

Klik sesi çok mu rahatsız edici arkadaşlar? Video örnek atabilecek olan var mı?
Buyur reis, ilki rival 3, diğeri ss prime plus, yarın silerim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı