SteelSeries Prime Plus tiz çınlama yapıyor mu?

Daha fazla  
Merhaba, Prime+ aldım, iadeye yolluyorum.
Bu modelde bu sorunu yaşayanları görüyorum ama yaşamayan var mı? Yoksa direk üretimimi bu şekilde.
Ona göre değişim talebi oluşturacağım veya iade edeceğim.
Ses OLED ekrandan veya ikinci sensörden geliyor anladığım kadarıyla.
3M uzaklıkta sessiz ortamda duyuluyor açıkçası. Frekans tiz sesi gibi kafa ütülüyor.
İade edip Wireless modeline geçeceğim eğer Plus modellerin hepsinde var ise.

Merhaba, Prime+ aldım, iadeye yolluyorum.
Bu modelde bu sorunu yaşayanları görüyorum ama yaşamayan var mı? Yoksa direk üretimimi bu şekilde.
Ona göre değişim talebi oluşturacağım veya iade edeceğim.
Ses OLED ekrandan veya ikinci sensörden geliyor anladığım kadarıyla.
3M uzaklıkta sessiz ortamda duyuluyor açıkçası. Frekans tiz sesi gibi kafa ütülüyor.
İade edip Wireless modeline geçeceğim eğer Plus modellerin hepsinde var ise.

OLED ekrandaki çınlama genel bir sorun sanırım çoğu kişi aynı sorundan bahsediyor.

Sipariş etmiştim sanırım yarın gelir dikkatlice dinleyeceğim kronik mi değil mi bir ipucu verebilir bize.
Ben sessiz ortamda kulaklıksız kullanıyorum sorun oluyor kulaklıkla kullanan veya sesli ortamda kullanan biri umursamaz. Az çok herkeste var ses ekrandan dolayı sizde de çıkacak, ama ses şiddeti değişiyor az sesli olan gelirse sorun etmeyen çok var. Genel anlamda memnun olursunuz sadece o çınlama sesi ve Scroll'u kötü. Aynı kulaklık dipsesi gibi ses geliyor.

Hocam herhangi bir ses gelmediği için dikkat etmedim, rahatsız eden bir ses gelmiyor en azından. Evet Trendyol'dan aldım
Benim merak ettiğim bu sesin şiddeti değişiyor kişiden kişiye ama hiç ses gelmeyen var mı? Ona göre önermeyeceğim. O sürekli çınlama olayı ısınma yapıp zarar verir mi onu düşünüyorum. Çünkü ses olmayan model hiç görmedim ve duymadım daha. Fabrikasyon tüm modellerde oluyor o zaman çünkü olmayan yoksa üretimi böyle oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı