Steelseries Prime vs Prime+

Krebnaj

Picopat
Daha fazla  
600-800 TL fiyat aralığında mouse arıyorum. Prime modeli tam aklıma yatmıştı ki Prime+ modelini gördüm. Bu 2 model arasında yaklaşık 250 TL fark var. Aradaki fiyat farkına değer mi? Başka marka/modeller de önerebilirsiniz. Eğer hakkını verecekse 900 TL'ye kadar çıkabilirim. Bazen palm bazen claw şeklinde tutuyorum elim orta büyüklükte. Attığım linkte 2 model de mevcut.

Steelseries Prime+

Prime+ olanında latency çok fazlaydı diye hatırlıyorum. Normal Prime olanına bakabilirsin.

Burada 20 ms gözüküyor.

Aradaki tek fark mouse'un altındaki ekranı. O ekrandan DPI ve LOD ayarlarını görerek ayarlamanızı sağlıyor. E-sporcu değilseniz gerek yok, birebir aynı mouse. 800 liraya kadar olan bütçede Glorious Model I alırdım ben olsam. Prime'da kronik teker bozulma sorunu var maalesef.

Tam olarak hangi fiyatta? Prime+ fiyatında mı?
Evet 900 TL'ye kadar çıkabilirim

Aradaki tek fark mouse'un altındaki ekranı. O ekrandan DPI ve LOD ayarlarını görerek ayarlamanızı sağlıyor. E-sporcu değilseniz gerek yok, birebir aynı mouse. 800 liraya kadar olan bütçede Glorious Model I alırdım ben olsam. Prime'da kronik teker bozulma sorunu var maalesef.
Hocam delikli mouseları tercih etmiyorum pek.

Evet 900 TL'ye kadar çıkabilirim.

Bir yarım saat süre verirsen farelere bakayım. Bir süredir bakmıyordum hepsi zam yemiş uygun bir öneri vermeye çalışırım.

Bu arada arkadaş teker sorunu konusunda haklı kimisi o farelerin tekerinde garip bir gıcırtı sesi duyuyorlar çevirince.

ASUS ROG Keris, MSI Clutch GM41 lightweight v2, Delux M800 şu anda alabileceğiniz büyük sorunu olmayan deliksiz modeller.

M800 için de aynı latency sorunu var diye biliyorum.

Ufak bir fare istenirse bakılabilir. Normalde aj 199 önerecektim ama 1200 lira olmuş maalesef.

M800 için de aynı latency sorunu var diye biliyorum.

Ufak bir fare istenirse bakılabilir. Normalde aj 199 önerecektim ama 1200 lira olmuş maalesef.
Ufak fare kullanabileceğimi sanmıyorum. Maalesef her ekipmanda fiyatlar uçtu. Klavye de alacağımdan bütçe biraz sıkıntı oluyor. Yine de teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı