Elektronik SteelSeries Rival 3 RGB Gaming mouse Nays ile 510 TL!

Rival 3 kullanıyorum. Prime da Rival 3 kadar RGB var mı hiç bilmiyorum ama Rival 3'ten memnunum. Ve dün bir sorun yaşamıştım sol Click hafif batıyor gibi oluyor diye ama şu an bir şey yok.

Rival 3 kullanıyorum. Prime da Rival 3 kadar RGB var mı hiç bilmiyorum ama Rival 3'ten memnunum. Ve dün bir sorun yaşamıştım sol Click hafif batıyor gibi oluyor diye ama şu an bir şey yok.

Prime için incelemem;
Tek scroolda RGB var, ama RGB'si çeşitli;
LoL oynarken oyun başladıgını algılayıp flash bildirimi yapabiliyor can yüzdene göre yesilden sarı ve kırmızıya dönebiliyor, LoL DotA ve CS'de 10 tane gelişmiş RGB secenekleri var.
Ama ben oyundayken dönüp fareden canıma vs bakmam. Oyun başladıgında scrool maviden dönüp kırmızı flash yakıyor Alt+Tab'da kalmamış oluyorum o güzel.
Kablosu paraşüt ipinden örgülü acayip hafif farenin kendisi de çok hafif benim hoşuma gitti.
Serce parmagım sığmıyor elime biraz kucuk claw tutmaya calısınca oyunlarda elim ağrıdı, palm da masaüstünde ergonomik.
Not: Recep geri gelsin lütfen.

Güzel bir indirim olmuş gibi kullanan var mı? Memnun musunuz?
Trendyol

Yaklaşık 1 yıl oldu alalı. LOD sorunu var ama FPS oyunu oynamadığım için çok sıkıntı olmuyor benim için. Şu ana kadar yaşadığım tek sorun scroll'da ara sıra gıcırtı sesi gelmesi. Bunun dışında gayet memnunum ama Prime daha iyi bir alternatif.

Yeni konular

Geri
Yukarı