SteelSeries Rival 600 vs. Rival 5

Bütçe
800
El özelliklerim, agresif olduğum için Claw tip tutarım, elimin uzunluğu 17cm genişliği 8cm.
Hocam elim neredeyse sizinkiylr aynı ve aynıntutuş şekline sahibiz. Rival 600 kullanıyorum ve ben gayet memnunum. PMW 3360 üzeri sensörlerdeki fark hissedilmez zaten. Rival 600 tercih ederseniz içiniz rahat olsun. Ama sırf sensörü için DeathAdder almayın bence.

Hocam elim neredeyse sizinkiylr aynı ve aynıntutuş şekline sahibiz. Rival 600 kullanıyorum ve ben gayet memnunum. PMW 3360 üzeri sensörlerdeki fark hissedilmez zaten. Rival 600 tercih ederseniz içiniz rahat olsun. Ama sırf sensörü için DeathAdder almayın bence.
Rival 600'ün sensörleri daha iyi değil mi?

Sadece sensörü için önermiyoruz zaten DAV2'yi, hem skatez hem kablo anlamında çok daha iyi. Hocamın eline büyük gelme ihtimali çok yüksek, büyük bir fare 600.

Rival 600'ün sensörleri daha iyi değil mi?
DeathAdder'ın sensörü daha iyi. Ancak Rival 600 PMW 3360 üzeri bir sensöre sahip. Aradaki farkı hissetmessüniz yani.

Sadece sensörü için önermiyoruz zaten DAV2'yi, hem skatez hem kablo anlamında çok daha iyi. Hocamın eline büyük gelme ihtimali çok yüksek, büyük bir fare 600.
Dostum aynı fareyi kullanıyorum ve dediğim gibi arkadaş ile el büyüklüğümüz aynı. Büyük geleceğini sanmıyorum. Ayrıca Rival 600 skatez anlamında hiç fena değil.

Deathadder V2 incelememin faydası olur belki:

Logitech G502 Hero fiyatına göre en iyisi. Arkadaşın dediği Razer Deathadder V2.
G502 en iyisi derken? Tuğla gibi fare. 121g ağırlığa sahip. Piyasadaki en ağır farelerden biri. İşin daha da kötüsü, kablosuz farelerin çoğuyla aynı ağırlığa sahip kablolu bir fare :D. Erken yaşta karpal tünel sendromuyla uğraşmak isteyen varsa buyursun tuğlaya. :D Bilek katili fare. Eğer fareyi koldan kullanmıyorsanız bu fareden uzak durun. Sonrasında başınıza dert olmasın. Ha illa diyorsanız yok aga bana bi şey olmaz. Tuğlaya sensör takın öyle kullanın. En azından daha ucuz olur.

Not: Bu ağırlığa 18g ek ağırlık ve kablo ağırlığı dahil değildir.

Rival 600 kullanıcısı olarak kesinlikle öneririm çok memnunum ama biraz ağır bir mouse tasarım özellik RGB ergonomi olarak müthiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı