Stüssy Türkiye sitesi orijinal mi?

Gokdenis

Hectopat
Daha fazla  
Tasarımlarını çok beğendiğim markadır. Türkiye sitesini görünce sevinmiştim ama fiyatlandırmaları ve site dizaynı orijinallik konusunda şüphe uyandırdı. Acaba sahte site midir? Bilen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.

Site linki:

Tasarımlarını çok beğendiğim markadır. Türkiye sitesini görünce sevinmiştim ama fiyatlandırmaları ve site dizaynı orijinallik konusunda şüphe uyandırdı. Acaba sahte site midir? Bilen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.

Site linki:

Buram buram sahtelik kokuyor.

Site linki:
Sanmam.

İade sayfasını bile saçma sapan hazırlamışlar, geçen de bir Stüssy sayfası çıkıyordu Instagram'da karşıma hep. Şikayetvar'da falan iade sorunu çeken insanlar vardı diye hatırlıyorum. Sitenin fontları falan çok saçma ayrıca, bir sürü hatası var. Ona rağmen nasıl bu kadar çeşitlilik sunuyorlar, bu kadar çeşitlilik sunan ve eğer gerçekten ürün yollayabilecek güçleri varsa niye butik oluşturmamışlar o da ayrı bir soru.

Bu arada cidden sahte birkaç araştırma sonucu armani ve benzeri yere aynı site tarzından yapmışlar bende önünde kendi markası yazan sade bir tshirt bakıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı