Şu an Windows 10 kullanmak mantıklı mıdır?

• Konuyu başlatan MY49
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MY49

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an Windows 10'u kullanmak mantıklı mıdır? Normal Windows 8.1 gibi kullanmayı kastediyorum. Yani Adobe ürünlerini veya oyunlarını yükleyip kullanmaktan bahsediyorum. Sizce mantıklı mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır. Mantıklı değil çünkü daha deneme aşamasında oynadığın birkaç oyun bu işletim sisteminde çalışmayabilir. Ayrıca donanım olarak sıkıntı çıkabilir. Ben tam sürümü çıktıktan sonra Windows 10 yapmanı tavsiye ederim. Genel olarak mantıklı değil. Mesela oyun olarak da DayZ'nin halini görüyoruz. Adamlar buglu buglu çıkarttılar o kadar kişi aldı doğru dürüst bir şey yapmadılar. Onun gibi düşün. Betada kullanmak mantıklı değil :)

Hayır. Mantıklı değil çünkü daha deneme aşamasında oynadığın birkaç oyun bu işletim sisteminde çalışmayabilir. Ayrıca donanım olarak sıkıntı çıkabilir. Ben tam sürümü çıktıktan sonra windows 10 yapmanı tavsiye ederim. Genel olarak mantıklı değil. Mesela oyun olarakda DayZ`nin halini görüyoruz. Adamlar buglu buglu çıkarttılar o kadar kişi aldı doğru dürüst bişey yapmadılar. Onun gibi düşün. Betada kullanmak mantıklı değil :)

Haklısın. Bende senin gibi düşünmüştüm ancak baktım millet kullanıyor o zaman bir sorayım genele diyerekten bu konuyu açtım.

Bu Windows'u şu an bence sadece kişisel basit işleri halletmek ve Windows'un yeni görünümünü sırf görmek ve tanımak için kullanılır.

Ben geçeceğim inşallah pişman olmam genelde tasarım ve minecraft hayatım var :)

Kullanabilirsiniz bir sorun olmaz ama daha nihai sürüme ulaşmadığı için açıklar olabilir ve sorun yaşayabilirsiniz. O yüzden tam sürüme ulaşınca yüklemenizi öneririm.

Ben deneme sürümünü kullandığımda eğer tam sürüm çıktığında ona geçiş yapabilecek miyim yoksa tekrarmı setup yapacağım?

Sürücü sorunu yaşayabilirsiniz özellikle Windows TP'nin en güncel sürümünü kullanıyorsanız. Bunu göz önünde bulundurarak işletim sistemini kurun, sorun yaşamazsanız belki ana sisteminiz bile TP olabilir.
Ben deneme sürümünü kullandığımda eğer tam sürüm çıktığında ona geçiş yapabilecek miyim yoksa tekrarmı setup yapacağım?
Tekrardan yükleme yapacaksınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı