Sünnet anılarınız

Ben sünnet olmaya gittiğimi biliyordum. Ama sunnetin ne olduğunu bilmiyordum. Çok bir anım yok. Hastaneye gittim uyuşturdular, kestiler. Bu kadar. Ama güzel para almıştım. O zamanın kuruyla 900 TL almıştım.

Hocam yarım saattir gülüyorum şu "konu ne ara buraya geldi" mesajlarınıza, isterseniz deriden tutulmuş bir şekilde resim atın bakalım.
Kayranın sünneti. AVI.
4:55'ten itibaren. Videoda herhangi bir şey yok, izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben sünnet olmaya gittiğimi biliyordum. Ama sunnetin ne olduğunu bilmiyordum. Çok bir anım yok. Hastaneye gittim uyuşturdular, kestiler. Bu kadar. Ama güzel para almıştım. O zamanın kuruyla 900 TL almıştım.

Bende yatakda güzel para almiştim kardeşim ile kaç oldugunu bilmiyorum ama bayagi iyi para almiştik. Onunlada 4 tekerlekli bisikletler alip evin içinde bir tur atdik sonra dişarda biraktik keşke birakmasaydik sadece dışarda 5 dk kaldi kapidan dişari bakdigimizda. Komşumuzun kiskanç x çocugu bisikletimizin lastiklerini tutan küçük metal çubuklarini kirmişti yetişemeden kaçti. Kullanilamaz haldedi. Acilarin çocuguyum resmen.

Özel bir doktor sünnet etmişti beni. Uyuşturulmamıştım ve yandaki doktorun yardımcısı olan abi bana PS3 açacaklarını, eğer ayağa kalkmaya çalışırsam veya kıvranmaya başlarsam sensörün devreye girip PS3'ün kapanacağını söylemişlerdi :D. Mortal Kombat oynamıştım odada. Sonra tören vesaire oldu bitti.

Beni uyutmuşlardı. Kalktığımda yeni mahmutu beğenmediğimi, eskisinin daha iyi olsuğunı söyleyerek ağlamıştım. Sonra oyuncak falan aldırlar bana sustum.

Özel bir doktor sünnet etmişti beni. Uyuşturulmamıştım ve yandaki doktorun yardımcısı olan abi bana PS3 açacaklarını, eğer ayağa kalkmaya çalışırsam veya kıvranmaya başlarsam sensörün devreye girip PS3'ün kapanacağını söylemişlerdi :D. Mortal Kombat oynamıştım odada. Sonra tören vesaire oldu bitti.
Sizinki güzelmiş hocam :D

Kayranın sünneti. AVI.
4:55'ten itibaren. Videoda herhangi bir şey yok, izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bende kur-an meali gibi sünnetle ilgili ciddi bir şey attınız diye ciddi ciddi izliyorum 😂 😂 😂

Geri
Yukarı