Kapalı Sunucuya özel Discord botu yapılır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet
Hocam mesela! Yardım yazınca komutlar çıkacak bu mesela kolaya giriyor. Hocam başka sunuculara ekleyemezsiniz anlamında.

V13 Slash commandlı yapıyor musunuz?
Ayrıca! Yardım yazınca komutların çıkması gerçekten çocuk işi. Fiyatlandırmaya göre vaat ettikleriniz bu ise gerçekten berbat.
Yani alın küçük örnek. Siz buna gidip de orta/zor diyorsanız ki gayet kolay, o zaman fiyatlandırmada çok büyük bir sorun var.

Kendim yaparım daha iyi.

Hocam teşekkürler yorumunuz için. Gerçekten piyasayı bilmiyordum. Fiyatları güncelledim şuan ki fiyat iyi mi?
V13 Slash commandlı yapıyor musunuz?
Ayrıca! Yardım yazınca komutların çıkması gerçekten çocuk işi. Fiyatlandırmaya göre vaat ettikleriniz bu ise gerçekten berbat.
Yani alın küçük örnek. Siz buna gidip de orta/zor diyorsanız ki gayet kolay, o zaman fiyatlandırmada çok büyük bir sorun var.

Bionluk'a ilan açman daha iyi botların kalitesizse millete kakalamaya çalışma (botların kalitesiz demiyorum) iyi bir bot yap yani yapman hiç değilse 1 gününü alsın bionlukta paylaş göster neler var
Başlangıç.
Orta.
Üst olarak 3 sınıfa ayır mesela.
Başlangıç 20TL.
Orta 40TL.
Üst 65TL.

3, 5, 8 TL cok az 10 dakikada yapıp bitmesin güzel bir şey yap kaliteli olsun örneklerin olsun 1-2 gün uraş

Bionluk'a ilan açman daha iyi botların kalitesizse millete kakalamaya çalışma (botların kalitesiz demiyorum) iyi bir bot yap yani yapman hiç değilse 1 gününü alsın bionlukta paylaş göster neler var.
Başlangıç.
Orta.
Üst olarak 3 sınıfa ayır mesela.
Başlangıç 20TL.
Orta 40TL.
Üst 65TL.

Hocam mesela üst segment açmam çünkü yapamam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı