Supercell hesap nasıl kurtarılır?

jesterking

Yoctopat
Daha fazla  
Supercell'e bağlı Clash Royale, Clash of Clans, Brawl Stars hesaplarım vardı ve koruma modu açıktı ama ben buradaki kurtarma kodunu unuttum şimdi hesabım başka cihazdan girmeye çalışırken ban yedi ve kurtaramiyorum Gmail ve telefon numarasına sahibim yardımcı olursanız sevinirim

Supercell'e bağlı Clash Royale, Clash of Clans, Brawl Stars hesaplarım vardı ve koruma modu açıktı ama ben buradaki kurtarma kodunu unuttum şimdi hesabım başka cihazdan girmeye çalışırken ban yedi ve kurtaramiyorum Gmail ve telefon numarasına sahibim yardımcı olursanız sevinirim

Ban yediyse beklemekten başka ne gibi çözüm olabilir?

Ama ban la ilgili süre vermiyor ve destek de benden bilgileri ve kurtarma kodunu istiyor onlara Gmail'den yazdim şimdi

Farkettim ki hesabım çalınmış biri Google hesabımı alıp ordan kendi kodları girmiş ve hesap numarasıni kendi üstüne almış sonra Google hesabından attım onu ama supercell hesaplarım yok şimdi napabilirim yardımcı olun adamın insta hesabını buldum bana hesap banlandi diyo oda giremiyomus hırsızlık tehlikesine karşı banlanmis

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı