Superlight 2 4000Hz desteği geldi

• Konuyu başlatan 223126
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 675
Konudan bağımsız biraz ama polling rate'in oyun performansına etkisi nasıl oluyor? Bir videoda Razer Viper 8kHz ile oyunu kasım kasım kasılan birisi görmüştüm. Daha düşük polling rate'e sahip bir fareye geçince düzeliyordu.

Konudan bağımsız biraz ama polling Rate'in oyun performansına etkisi nasıl oluyor? Bir videoda Razer Viper 8KHz ile oyunu kasım Kasım kasılan birisi görmüştüm. Daha düşük polling Rate'e sahip bir fareye geçince düzeliyordu.

Oyun desteklemeyebiliyor. O yüzden olabiliyor. Bence 1KHz'den sonrası palavra açıkçası gereksiz.

Konudan bağımsız biraz ama polling rate'in oyun performansına etkisi nasıl oluyor? Bir videoda Razer Viper 8kHz ile oyunu kasım kasım kasılan birisi görmüştüm. Daha düşük polling rate'e sahip bir fareye geçince düzeliyordu.
8Khz için sistem ve oyunlar hazır değil. 2 ve 4 için bir sorun görünmüyor şu an. 8 gereksiz.

Pazarlama stratejisinden başka bir şey değil yani? Anladım.
Evet zaten son kullanıcı farkı anlamıyor. 1Khz üstünde gözle görebileceğin ve hissedebileceğin hiçbir şey yok. Optimumtech test yaparak göstermiş bunu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konudan bağımsız biraz ama polling Rate'in oyun performansına etkisi nasıl oluyor? Bir videoda Razer Viper 8KHz ile oyunu kasım Kasım kasılan birisi görmüştüm. Daha düşük polling Rate'e sahip bir fareye geçince düzeliyordu.

Vallahi neredeyse hiçbir etkisi yok. Yavaş yavaş hareket ettirdiğimizde elbet fark ediliyor ama hangimiz oyunda karşımıza çıkan adamı yavaş yavaş üstüne getirip sonra ateş ediyoruz. Bazen sese göre bile görmeden tıklıyoruz fareye.

Yeni konular

Geri
Yukarı