Superonline internette akşam saatlerinde ping artıyor

Hüptirik

Yoctopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2-3 aydır yaşıyorum bu durumu. Genellikle akşam saatlerinde en çok yaşanıyor. Rocket League ve FC 24'te bu durumu yaşıyorum. Bu aralar başka oyun oynamıyorum Online olarak. 1 maç sabit 200 küsur pingim oluyor. 1 maç olmuyor. Genel testlerde internetim düzgün gözüküyor ama oyunlara gelince ping yaşanıyor.

Discord'da pingim olmasa bile yaşanıyor bu. Twitch'te yayın izlerken de aynı sorun yaşanıyor yayınlar çok donuyor bu saatlerde. Superonline 1000MBIT fiber kullanıyorum. Müşteri hizmetlerini onlarca defa aradım çözüm yok. Kablolu bağlantı CAT6 kablosu var. İnternet ilk bağlandığı zamanlardan bu yana modemin çekim alanı da azaldı. Çıldırmak üzereyim😣

Son düzenleyen: Moderatör:
Superonline çöp. Müşteri hizmetleri hiç yok olarak kabul edin zaten. Bilgi tecrübe sıfır. Müşteri hizmetleri kullancının cebinden para çıkacaksa işe yarıyor mesela statik ip almak için. :)
Çözüm vpn. Sorunun nedenleri ise verdiğim bağlantıları okuyup araştırın anlarsınız.

Konu 'Fiber internet bağlattıktan sonra mermiler gitmiyor'
Fiber internet bağlattıktan sonra mermiler gitmiyor

Konu 'Superonline Twitch ve Kick'de yayın izlerken donuyor'
Superonline Twitch ve Kick'de yayın izlerken donuyor

Bina içinde ankastre kutusu olmasına rağmen Turkcell Superonline altyapısı gözükmüyor

1 haftadır aynı sorunu yaşıyorum. 2-3 ay önce de bu sorunu yaşamıştım 1 hafta falan sürmüştü sorun. Gerçekten rezil bir firma.

Geri
Yukarı