Superonline WAN şifresi nasıl alınabilir?

Metehan023

Decapat
Yer
Ankara Eryaman
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 10100F
Evga Gtx 1660
32gb ram
Asrock anakart
500gb m2 ssd
2 tb hdd
Corsair 500w psu

Asus tuf 165hz ips 1080p 27 inç monitör
G pro x kablolu kulaklık
G502x kablolu mouse
Redragon k582 klavye
Superonline WAN şifresini nasıl alabilirim çok detaylı anlatabilir misiniz?

Fiber kullanıyorum.

Yeni router aldım ama internete bağlanılamadı diyor markası Keenetic.

Son düzenleme:
Keenetic ile çok kolay.
Bu özellik keenetic in kendi yazılımı 3.9 ile kullanıma açıldı. Önceki modem ile internete bağlanıyorsa yani internet abone bilgilerin kayıtlı ise önceki modem ile keenetic arasında birbirine bağlantı yapacaksın sonra keenetic de ilgili ayarlardan önceki modemden bilgileri al düğmesine basıp alacaksın.

Her iki modemin tüm bağlantı kablolarını çıkart güç kabloları dahil.
Önceki modem ve keenetic i sadece güç bağlantını yap.
3-5 dakika açılmasını bekle.
İnternete ihtiyaç yok internet bağlantısını yapmayın.
Keenetic in ayarlarına gir 192.168.1.1 gibi.
Keenetic Poe den kullanıcı adı ve şifre ayarlarına gir.
Önceki modemden bilgileri al düğmesine basın.
Düğmeye basında size WAN ile LAN bağlantı yapmanızı isteteyecek LAN 1 veya 4 sistem hangisini uygun görürse artık.
Önceki modemin WAN girişine ve keenetic in istediği LAN girişine Ethernet kablosu ile bağlantı yapın ve işlemi başlatıp bitirip.
İşlem en fazla 30 saniye veya 1 dakika sürecek basit kolay.

FDD8B758-1C94-4BAC-AB59-6F973855FAD6.jpeg
F3010753-A610-43B0-BAB9-2EBD665A211A.jpeg

Keenetic ile çok kolay aslında.
Keenetic de POE ayarı yani internet abone kullanıcı adı ve şifre girilen kısımda önceki modemden bilgileri al özelliği var. Bu özellik Keenetic'in kendi yazılımı 3.9 ile kullanıma açıldı. Bilgileri aktarma ve öğrenme süresi en fazla 1 dakika sürüyor. Önceki modem ile internete bağlanıyorsa yani internet abone bilgilerin kayıtlı ise önceki modem ile Keenetic arasında birbirine bağlantı yapacaksın sonra Keenetic de dediğim ayardan önceki modemden bilgileri al düğmesine basıp alacaksın.

Her iki modemin tüm bağlantı kaplılarını çıkart güç kabloları dahil.
Önceki modem ve Keenetic'i sadece güç bağlantını yap.
3-5 dakika açılmasını bekle.
İnternete ihtiyaç yok internet bağlantısını yapmayın.
Keenetic'in ayarlarına gir 192.168.1.1 gibi.
Keenetic POE'den kullanıcı adı ve şifre ayarlarına gir.
Önceki modemden bilgileri al düğmesine basın.
Düğmeye basında size WAN ile lan bağlantı yapmanızı isteteyecek lan 1 veya 4 sistem hangisini uygun görürse artık.
Önceki modemin WAN girişine ve Keenetic'in istediği lan girişine Ethernet kablosu ile bağlantı yapın ve işlemi başlatıp bitirip.
İşlem en fazla 30 saniye veya 1 dakika sürecek basit kolay.

Eki Görüntüle 2187183Eki Görüntüle 2187184

Bende öyle bir şey yok bugün bakmıştım benimki Keenetic Extra.

Bende öyle bir şey yok bugün bakmıştım benimki Keenetic Extra.
Keenetic in Ayarlarından güncellemeleri kontrol et en az 3.9 olmalı. Bu model eski olduğu için şu an hatırlamıyorum ama belki normal sürüm atıyorum 3.8 Dİr heniz 3.9 almamış olabilir ama beta veya betanın betası geliştirici sürümü yayınlanmış olabilir.

EDİT: extra dsl ise yapılabilir ama sadece extra ise mümkün değil diye biliyorum.

C44EE0AC-2EC1-4EDC-8AC0-E6CCE63C24F5.jpeg

Veya şöyle benzer yöntemler var YouTube da falan araştırın.

Son düzenleme:
Keenetic in Ayarlarından güncellemeleri kontrol et en az 3.9 olmalı. Bu model eski olduğu için şu an hatırlamıyorum ama belki normal sürüm atıyorum 3.8 Dİr heniz 3.9 almamış olabilir ama beta veya betanın betası geliştirici sürümü yayınlanmış olabilir.

EDİT: extra dsl ise yapılabilir ama sadece extra ise mümkün değil diye biliyorum.

Eki Görüntüle 2187188

Veya şöyle benzer yöntemler var YouTube da falan araştırın.

O yöntemlerin hepsini denedim bakmadığım yer kalmadı

Bilgisayarcılar falan yapamaz mı acaba?

Vermiyorlar hocam bilerek bilmiyorum başka yöntemlerdede öğrenebilirsin ama zor.

Hocam bu linke tıklayıp az aşağı in nasıl öğrenebileceğin yazıyor PC varsa dene biraz zor ama.

Geri
Yukarı