Supplement önerisi

HIQ markasından workout ve creatine alırsam bütçem arginine yetmiyor fakat protein oceanda üçünü de alabiliyorum sizce hangisini kullanmalıyım? Ayrıyeten workout için hangi marka önerirsiniz.

HIQ'ten creatine almana gerek yok, kreatinin zaten kendisi bir ham madde olduğu için merdivenaltı marka almadığın sürece markası fark etmez. Proteinocean'dan "yaz" koduyla 300 gr kreatini 375 TL'ye alabilirsin. Preworkout biraz keyif işi, kahveyle de halledebilirsin fakat illa alacağım diyorsan bunu almanı öneririm;

Ülkemizde 1 gr üstü sitrülin yasak, yasal sınıra ayak uydurabilmek için 2.5 gr yazılmış ürün servisi, siz önerildiği gibi 15-20 gr alacaksınız. Tam servis almasanız yarım alsanız dahi TR'deki çoğu preworkouttan daha iyi bir preworkout kullanmış olacaksınız.

Bu bana fazla gelir diyorsanız buna da bakabilirsiniz;

HIQ'ten creatine almana gerek yok, kreatinin zaten kendisi bir ham madde olduğu için merdivenaltı marka almadığın sürece markası fark etmez. Proteinocean'dan "yaz" koduyla 300 gr kreatini 375 TL'ye alabilirsin. Preworkout biraz keyif işi, kahveyle de halledebilirsin fakat illa alacağım diyorsan bunu almanı öneririm;

Ülkemizde 1 gr üstü sitrülin yasak, yasal sınıra ayak uydurabilmek için 2.5 gr yazılmış ürün servisi, siz önerildiği gibi 15-20 gr alacaksınız. Tam servis almasanız yarım alsanız dahi TR'deki çoğu preworkouttan daha iyi bir preworkout kullanmış olacaksınız.

Teşekkür ederim hocam, o zaman creatini Proteinocean'dan alıyorum, pre workoutu da ikinci attığınızı alıyorum.

Hocam thirty-One markasının 4 adet ürünü var, hangisini tercih etmeliyim, nelere dikkat etmeliyim?

HIQ markasından workout ve creatine alırsam bütçem arginine yetmiyor fakat protein oceanda üçünü de alabiliyorum sizce hangisini kullanmalıyım? Ayrıyeten workout için hangi marka önerirsiniz.
Pre workout için beast mode, ocean, bigjoy alabilirsin. Ben daha 2 gün evvel beast mode aldım. KReatin ve BCAA olması önemsiz ama kaliteli marka. İndirimde ayrıca supplementler sitesinde. Ancak arjinin yerine citrulline önerdiğimi söylemiştirm. Arjinin paranıza değmeyecek bir supplement. Ne kadar fazla alırsanız o kadar az sindiriliyor. Öyle bir saçmalığı var gereği yok amacanız damarlanmak falan ise gidin marul ve roka yiyin. Onda da arjinin var.

Hocam thirty-One markasının 4 adet ürünü var, hangisini tercih etmeliyim, nelere dikkat etmeliyim?
Daha güvenli yerlerden de alabilirsin.

Attım ya hocam 2'sinden birini alabilirsiniz.

Pre workout için Beast mode, ocean, bigjoy alabilirsin. Ben daha 2 gün evvel Beast mode aldım. Kreatin ve BCAA olması önemsiz ama kaliteli marka. İndirimde ayrıca supplementler sitesinde. Ancak arjinin yerine citrulline önerdiğimi söylemiştirm. Arjinin paranıza değmeyecek bir supplement. Ne kadar fazla alırsanız o kadar az sindiriliyor. Öyle bir saçmalığı var gereği yok amacanız damarlanmak falan ise gidin marul ve roka yiyin. Onda da arjinin var.

Thirtyone güvenilir, Beast mode fiyatına göre iyi fakat içerik bakımından Thirtyone'un çok gerisinde. P. Oceanın preworkoutu çöp zaten.

Thirty One ve Grizzone ile aynı çatı altında diye duymuştum doğru mu acaba?

Doğru thirty One zorba onurun markası ama Grizzone'de üretiliyor. Ek olarak konu sahibine demek istiyorum arginine boş ileride alacak olursan bile citrulline malate al daha yararlı olur kendim de kullanıyorum.

Pre workout için Beast mode, ocean, bigjoy alabilirsin. Ben daha 2 gün evvel Beast mode aldım. Kreatin ve BCAA olması önemsiz ama kaliteli marka. İndirimde ayrıca supplementler sitesinde. Ancak arjinin yerine citrulline önerdiğimi söylemiştirm. Arjinin paranıza değmeyecek bir supplement. Ne kadar fazla alırsanız o kadar az sindiriliyor. Öyle bir saçmalığı var gereği yok amacanız damarlanmak falan ise gidin marul ve roka yiyin. Onda da arjinin var.

Güvenli hocam bizzat arkadaşım aldı.

Kreatin nereden ucuzsa oradan alın Proteinocean 300 gram alaf10 koduyla 375e geliyor Creapure falan almayın daha öğütülmüş daha saf bahanesiyle saçma fiyat farkı koyuyorlar monohidrat iş görüyor zaten. Pre istiyorsanız da yukarıda hocamın attığı thirty-One alabilirsiniz fakat onların amacı trdeki preler biraz cırt olduğundan içindekiler fazla adam yasal sınırları aşmasın diye ölçeği 2.5 gramdan gösteriyor size gelecek ölçek 15 veya 20 gram olacak ayrıca aromasızlar ama gerek yok bence zaten meyve suyu içmiyorsunuz.Çok çok başka bir şeyle karıştırıp içersiniz

Bir de prelerden hangisini alayım demişsiniz sitede zaten stokta 2 tane var mor olanı almanız daha iyi olur turuncu olanda sadece fazladan kafein var fazla bir fark yok yani. @Kaan1922

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı