Switch OLED alınır mı?

Adonis31

Hectopat
Daha fazla  
iPad mini 5 satıp ve bir ay çalışıp Switch OLED almak istiyorum RX 6600 PC var sistem yükseltme mantıklı gibi ama Switch OLED ilgimi çekiyor çok premium hissettiriyor önceden Switch vardı 2. eldi ve 2. el ürün takıntım olduğu için aletin tadını alamadım sade mario Odyssey oynadım bayıldım Zelda pek sevemedim mario kart da pek sevmedim ama aldığım zaman ve ürünün 2. el olmasına yoruyorum bu durumu ne dersiniz sizce hevesimi almak için alınır mı?

Hocam bende tüm konsollar ve PC var ama elimden düşmeyen tek konsol kendisi kesinlikle değer tüm gün animal crossing oynuyorum.
Alıp köşeye koymak mantıklı Arjantin hesabı açıp ucuza indie oyun alırsınız diğer oyunları ise ortaklıkla alıp sonra satabilirsiniz.

Hocam bende tüm konsollar ve PC var ama elimden düşmeyen tek konsol kendisi kesinlikle değer tüm gün animal crossing oynuyorum.
Alıp köşeye koymak mantıklı Arjantin hesabı açıp ucuza indie oyun alırsınız diğer oyunları ise ortaklıkla alıp sonra satabilirsiniz.

Hocam daha önce oynamayıp sattim şu an gene istiyorum o yüzden mantıksız gibi geldi bana.

Bende üç dört defa al sat yaptım hocam ama fiyatlar değişken bütçe olarak zorlamayacaksa en kotu alıp köşeye atın hevesinizi aldıktan sonra satarsınız.

Hocam konuyu bir tik hortlattim ama anca alabildim Switch'i Series S yetersiz gelmişti sene başında satip PC dizdim ekipman monitor aldım Steam'e tonla oyun Huawei MatePad Air tablet PC için iyi bir kol ve en sonunda her istediğimi aldıktan sonra bir Switch OLED aldım Zelda Edition gunumuzde Steam dolara geçtikten sonraki oyun fiyatlarindan pek farkı yok Nintendo'nun hatta gayet uygun geldi Saints Row 3 tüm DLC'ler ve 4 tum DLC'ler 150 lira filan 2 adette buyuk oyun almayı düşünüyorum tears of the kingdom ve Mario wonder çok mutluyum iyi ki almışım çok eğlenceli alet her oyun eğlenceli geliyor bu alette saka gibi sihirli herhalde :) ve Switch 2 bekleyebilirdim ama ilk seri sorunlu olabilir beklentimi vermeyebilir ve malum dolar kuru Switch 2 çıkana kadar ucabilir yani o konsol 20 kdan fazla olurdu muhtemelen ayrıca Nintendo Switch'i en çok satan konsol yapmadan Switch 2 çıkarmaz muhtemelen yahut uzun bir sure Switch sahiplerine destek olacaktır zaten yani TR'de riske gerek yok.

Dosya Ekleri

• IMG_20240208_181253.jpg
    IMG_20240208_181253.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 43
Hocam benim de kart döndü almamak için zor tutuyorum kendimi Scarlet Edition buldum bayağı güzel duruyor.

İmkan varsa alın geçin hocam şahsi dusuncem Scarlet and violet versiyonu çok kalabalık duruyor ve zevklerime hitap etmiyor fakat siz sevdiyseniz bize laf dusmez ayrıca henuz ozel oyunları almadım cuma gunu alacağım fakat alet çok zevkli PC'de yuzune bakmayacağım oyunlar Switch'te zevk veriyor ve ekran koruyucuda alın derim dock çok çabuk ciziyormus ekranı bende sipariş ettim ne olur ne olmaz diye.

İmkan varsa alın geçin hocam şahsi dusuncem Scarlet and violet versiyonu çok kalabalık duruyor ve zevklerime hitap etmiyor fakat siz sevdiyseniz bize laf dusmez ayrıca henuz ozel oyunları almadım cuma gunu alacağım fakat alet çok zevkli PC'de yuzune bakmayacağım oyunlar Switch'te zevk veriyor ve ekran koruyucuda alın derim dock çok çabuk ciziyormus ekranı bende sipariş ettim ne olur ne olmaz diye.
Bu joystick drift muhabbetlerini gordum o biraz üzdü uzaklaştırdı hocam ne yalan soyliyim.

Geri
Yukarı