T300 RS GT için 3-5 bin TL direksiyon standı önerisi

Praudh

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi, sağlıklı günler. Bugün uzun zamandır hayalini kurduğum ürünü satın aldım. İlk önce masada deneyeceğim fakat sürekli kur kaldır yapmak istemiyorum. 3-5 bin TL bandında vites aparatı da dahil direksiyon standı önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Zevk verecek standların bunlar olduğunu düşünüyorum diğer ucuz standlar hiç sağlam gözükmüyor. Yaşadığınız şehirdeki 2. ellere de bakabilirsiniz.

Zevk verecek standların bunlar olduğunu düşünüyorum diğer ucuz standlar hiç sağlam gözükmüyor. Yaşadığınız şehirdeki 2. ellere de bakabilirsiniz.

Ortadakini beğendim ama bir sorum olacak. Vites aparatını aşağıya taşıyabiliyor muyuz acaba biraz?

Başka önerisi olan varsa bekliyorum, teşekkürler.

Bu ürün güzel değil mi peki, iş görmez mi yada sağlamlığına ne diyorsunuz?

Hocam atılan linkteki en üstte olanı bende var Driving Force olan onu verebilirim uyguna istersen.
Belki düşünülebilir ama nerede yaşıyorsunuz, kargolaması sıkıntılı ürünler bunlar.

Hocam atılan linkteki en üstte olanı bende var Driving Force olan onu verebilirim uyguna istersen.
Belki düşünülebilir ama nerede yaşıyorsunuz, kargolaması sıkıntılı ürünler bunlar.

Bu ürün güzel değil mi peki, iş görmez mi ya da sağlamlığına ne diyorsunuz?

İstanbul'da oturuyorum.

Bu ürün güzel değil mi peki, iş görmez mi ya da sağlamlığına ne diyorsunuz?

Hocam en son attığınız linkteki standı almayın bence kalitesiz en üstte arkadaşın attığı linklere bakın onlar çok iyi.

Geri
Yukarı