Takım elbise marka önerisi

Daha fazla  
Merhaba yakın bir zamanda büyük bir toplantıya katılacağım ve daha önce hiç takım elbise giymedim. Okuduğum yorumlar dolayısıyla çoğu markanın takım elbiseleri %68 polyester kullanıyormuş ve bunlar genelde terletip kaliteli olmuyorlarmış. %100 yün mü almak gerekli bu konu hakkında takım elbise gurusu olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Ayrıca yaşadığım yerde öyle fazla marka çeşitliliği yok DS, damat, beymen altınyıldız, Kiğılı, beymen vb. var. Ha illa bunlara vereceğin paraya illa şu marka al daha iyi dediğiniz varsa il dışına gittiğimde de bakabilirim. Bütçe 15k ya kadar mevcut.

Ayrıca yaşadığım yerde öyle fazla marka çeşitliliği yok DS, damat, beymen altınyıldız, Kiğılı, beymen vb. var.
Sürekli giymeyecekseniz yılda 2-3 defa giyecekseniz bahsettiğiniz markalardan beğendiğiniz herhangi bir takımı alabilirsiniz. Malzemesine o kadar takılmanıza gerek yok.

Kiğılı'dan almıştım, memnunum. İçeriğinde keten, polyester var. Hem şık hem de sportif duruyor. Zaten açık renkli olduğu için yaz ayları dışında düğün yapan kimseye gitmemeye karar verdim :D

Geri
Yukarı