4000₺'ye kadar takım elbise önerisi

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Bu yaşıma kadar (20) hiç tarzım olmadığı için, düğünleri vs fazla sevmediğim için takım almadım. Hep kumaş üstü gömlek, kumaş üstü Lacoste falan giydim. Önümüzdeki ayın 3'ünde arkadaşımın nişanı olacak. Hem artık yavaştan giymeye alışayım diye hem de sonuçta çok yakın arkadaşım, giymek doğru olur diye takım bakıyorum. Bütçem maalesef 4K ile sınırlı. Altınyıldızın sitesinde 2700'den başlıyor DS damat sitesinde 2600'den başlıyor. Bu fiyatlar mağazada da böyle mi? Çünkü zannetmiyorum bu markaların bu fiyatlarda olacağını ama orijinal kendi siteleri o yüzden bir şey diyemedim sizlere danışmak istedim. (Boy 170 kilo 60 üst kısmım kiloma göre bir tık kalıplı.)

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Bu yaşıma kadar (20) hiç tarzım olmadığı için, düğünleri vs fazla sevmediğim için takım almadım. Hep kumaş üstü gömlek, kumaş üstü Lacoste falan giydim. Önümüzdeki ayın 3'ünde arkadaşımın nişanı olacak. Hem artık yavaştan giymeye alışayım diye hem de sonuçta çok yakın arkadaşım, giymek doğru olur diye takım bakıyorum. Bütçem maalesef 4K ile sınırlı. Altınyıldızın sitesinde 2700'den başlıyor DS damat sitesinde 2600'den başlıyor. Bu fiyatlar mağazada da böyle mi? Çünkü zannetmiyorum bu markaların bu fiyatlarda olacağını ama orijinal kendi siteleri o yüzden bir şey diyemedim sizlere danışmak istedim. (Boy 170 kilo 60 üst kısmım kiloma göre bir tık kalıplı.)
Hocam önerim Damat bakmayın. Sarar ya da Kiğılı bakmanızı tavsiye ederim.

En yakın AVM'ye (İstanbul'da iseniz capacity) gidip oradaki altinyildiz vb magazalardan seç beğen al yapabilirsiniz bütçeniz geniş zaten kumaştan kumaşa değişiyor ve üstünüzde görmeniz lazım.

Ayakkabıyı da unutma. Altına güzel bir şey gitsin. Kundura yakışır.
Hocam şahsi görüşüm Kundura abartı duruyor. Bence kaliteli bir kumaş ayakkabı daha hoş. Örneğin:

Takım elbise gibi sırayla giyerek aynada kendinize bakmanın şart olduğu giysiler internetten alınmaz. Bir AVM'ye gidip bakın, fiyatlar üç aşağı beş yukarı benzer.

Hocam şahsi görüşüm kundura abartı duruyor. Bence kaliteli bir kumaş ayakkabı daha hoş. Örneğin:

Hocam ayakkabı olarak spor olsun diye siyah puma suede düşünüyorum.

Ayakkabıyı da unutma. Altına güzel bir şey gitsin. Kundura yakışır.

Kundura fazla ağır duruyor hocam bende yaş 20 ama Migros'ta enerji içeceğine kimlik istedi çok güzel bir çalışan hanımefendimiz. Yani biraz daha spor bakmaya çalışacağım.

Fazla spor duruyor gibi geldi ama fena değil hocam.

Hocam bu arada kip nasıldır bilginiz var mı? Bizim AVM'de var ve modelleri aşırı hoşuma gitti fiyat olarak da uygun.

Kundura fazla ağır duruyor hocam bende yaş 20 ama Migros'ta enerji içeceğine kimlik istedi çok güzel bir çalışan hanımefendimiz. Yani biraz daha spor bakmaya çalışacağım.

Hocam bu arada kip nasıldır bilginiz var mı? Bizim AVM'de var ve modelleri aşırı hoşuma gitti fiyat olarak da uygun.
KİP konusunda bilgim yok hocam gidip kendiniz inceleyin.

Geri
Yukarı