Tanımadığım kişi ağımda

Mehmet ÇAMCI

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar tanımadığım bir kişi ağımda şifreyi değiştirdim, şifreleme yöntemini de değiştirdim hala gitmedi ne yapmalıyım ? @Recep Baltaş @MF
Adsız.png

Şimdi bir tane daha geldi lütfen yardım kim bunlar !
ssss.png

Büyük olasılık ile ağ şifreni, ele geçirdiler. Öncelikle WI-FI ağını kapat ardından internet şifreni güçlü bir şifre ile değiştir. Beleşçilere gün yüzü yok !

Modem arayüzünde becerebilirsen onları banlama gibi bir şey olması lazım.İnternete bağlı olarak gözüküyor fakat internete bağlanamıyor arkadaş. Nasıl yapılıyor bilmiyorum ama yapıldığını hatırlıyorum. Daha dün yapmıştı arkadaş..

Bilgisayarım İngilizce ama bu menüyü bulabilirsiniz. Turn off network discovery kısmını seçip ayarları kaydedin. Daha sonra açmak isterseniz tekrar açın.
upload_2014-10-12_11-44-22.png

Kardesim wps'yi kapatman gerekli yada mac banlaman baska turlu gitmezler backtrack denen programla istedigi gibi bulur sifreni

İnternete bağlı tüm aygıtları devre dışı bırak ve sadece bilgisayar açıkken bir kontrol et. Ayrıca "Ağ ve Paylaşım Merkezi"nden Ev grubunu da kapat. Olmazsa arkadaşların dediklerini uygula.

Ayrıca @AhmetAksoy arkadaşımızın dediği yolu dene. Türkçesi bu şekilde:

ağ paylaşım.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı