Tarayıcıda video izlerken yeşil ekran

Hocam cozumu yanlis olabilir fakat yine de soyleyeyim. Yanlis isem kusuruma bakmayin. RX 470 kullaniyorum. Radeon Settings’te video ayarlari ile oynamistim. Bundan kaynaklı bir ara videonun ortasinda cizgi çıkıyordu. Bir keresinde de her sey mavi renginin farkli tonlarda gozukuyordu. Ben de varsayilan ayarlara dondurerek sorunu cozmustum. Yanlissam simdiden ozur dilerim. Ben kendi sorunumu boyle cozmustum.

Zamanında Opera tarayıcısını kullanırken Twitch yayınlarında bir anda yayın komple yeşil oluyordu. YouTube'dan video izlerken de benzer durum vardı yeşillik giriyordu araya. Opera GX kullanmaya başladım sonrasında sorunu bir daha yaşamadım. Denemeni öneririm. Onun dışında bir ara AMD sürücülerinde Steady Video gibi özellikler vardı video izlerken köşeleri yuvarlıyordu bu yüzden görüntünün bir kısmında kayıp yaşanıyordu. Bu tür ayarları incelemeni ve tarayıcını değiştirmeni öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı