Tarihin en iyi gitar solosu dediğiniz şarkılar

264075

Hectopat
Miss You - W.A.S.P

Bundan daha iyisi gelmedi..

1698858629009.png

Gitar solosu çok dinledim bu dediğinizi de biliyorum ama tarihin en iyisi diyecek kadar iddialı bir solo şu an hafızamda canlandıramadım, belki birazdan aklıma gelirse atarım ki bu attığınız bence de bayağı başarılı.

Judas Priest - Painkiller

Megadeth:
Tornado of Souls
Holy Wars... The Punishment due
Lucretia

Metallica:
Fight Fire With Fire
Ride The Lightning
Damage Inc.
Blackened
Whiplash
Fade To Black

Hocam cidden seçemiyorum, aklıma gelenleri salladım böyle. Painkiller ve Tornado Of Souls kapışır kendi aralarında.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Judas priest - painkiller.

Megadeth:
Tornado of souls.
Holy wars... The punishment due.
Lucretia.

Metallica:
Fight fire with fire.
Ride the lightning.
Damage ınc.
Blackened.
Whiplash.
Fade to Black.

Hocam cidden seçemiyorum, aklıma gelenleri salladım böyle. Painkiller ve tornado of souls kapışır kendi aralarında.

Bayağı kaliteli liste ama ben Metallica'nin sololarindan cok rifflerini seviyorum ayrica aklima gelmisken söyleyeyim Rainbow'un stargazer şarkısındaki soloda mükemmeldir kesin dinleyin.

Bayağı kaliteli liste ama ben Metallica'nin sololarindan cok rifflerini seviyorum ayrica aklima gelmisken söyleyeyim Rainbow'un stargazer şarkısındaki soloda mükemmeldir kesin dinleyin.
Stargazer iyiymiş. Bence de Metallica riffleri ile öne çıkıyor ama bazı soloları güzel, KEA-RTL-MoP-AJFA dörtlüsünde sağlam şeyler var. Sonra bozdular, komple wah pedal.

Geri
Yukarı