Taşınabilir işletim sistemi önerisi

Linux bir dağıtım isterseniz Linux Mint hem basit hem başlangıç dostu stabil bir dağıtımdır. Android'de kurabilirsiniz. Android_x86 (X86 yazdığınına bakmayın 64 de mevcut.) Veya bliss OS (eski bir sistem ise bunu kurmayın.) Kurabilirsiniz.

Linux bir dağıtım isterseniz Linux Mint hem basit hem başlangıç dostu stabil bir dağıtımdır. Android'de kurabilirsiniz. Android_x86 (X86 yazdığınına bakmayın 64 de mevcut.) Veya bliss OS (eski bir sistem ise bunu kurmayın.) Kurabilirsiniz.

Aslında canım Android kurmak istiyor Android X86'nın 64 halini nereden bulabilirim ISO sunu.

Aslında canım Android kurmak istiyor Android X86'nın 64 halini nereden bulabilirim ISO sunu.

En son sürüm Android 9 fakat bence 7 sürümü en stabil olanı çünkü 7 ve üstünde ARM tabanlı uygulamaları açmak için olan ayarı açtığımızda uygulamalar çalışmıyor hata veriyordu.(düzelmiş olabilir uzun zamandır kullanmıyorum.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yapamadığınız bir yer olursa bu video yardımcı olabilir.

Denedimde bir adet çentik gidip geliyor başlatmıyor Android'i eski sürümünü indireceğim.

Tavsiyem GNU/Linux distrolarından birini kurmanız, bu sayede sürücü kaynaklı sorunları en aza indirirsin çünkü çekirdekte neredeyse tüm sürücüler gömülü halde. Fedora 36'nın herhangi bir spinini kurabilirsiniz isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı