Tavuk göğsü, bonfile, fileto nereden alınmalı?

Neno Emir

Centipat
Arkadaşlar spor yaptığım için gün içerisinde tavuk almam gerekiyor. Fakat market ve kasaplardaki tavuk kalite farkını vb. tam bilmiyorum. Hayatımda hiç Kasap'a gitmedim. Hangisinden almam daha mantıklı olur? Lezzet vb. farkları var mıdır marketle kasap arasında? ( market olarak A101 ve BİM var yakınlarımda sadece. )

Ben tavuk göğsü aldığım zaman hep marketten alıyorum. BİM'den değil de başka bir marketten alıyorum. İstersen kasaptan da alabilirsin. Onun dışında diğerlerinde farketmiyor benim için. Ben spor yapmıyorum aslında ama bayağı tavuk yiyorum. Bana göre pek tat farkı yok. Baharat falan kullanacaksanız hiç farketmez nereden aldığınız. Düz haşlama veya tavada kızartma tarzında yapacaksanız kasabı öneririm. BİM ve A101'e göre daha kaliteli bence.

Arkadaşlar spor yaptığım için gün içerisinde tavuk almam gerekiyor. Fakat market ve kasaplardaki tavuk kalite farkını vb. tam bilmiyorum. Hayatımda hiç Kasap'a gitmedim. Hangisinden almam daha mantıklı olur? Lezzet vb. farkları var mıdır marketle kasap arasında? ( market olarak A101 ve BİM var yakınlarımda sadece. )

Düzgün bir kasaptan alman en doğrusu. Spor yapıyorsan da tavuk göğsü al diğer tavuk ürünlerinde yüksek yağ var senin proteine ihtiyacın var.

Geri
Yukarı