Çözüldü TCL 50P635 Wi-Fi ile 243 Mbps verirken kablolu ile 97 Mbps alabiliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Leopar

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. TCL 50P635 model televizyonum var. Wi-Fi'de 243 Mbps alıyorum, kablolu 97 Mbps gecmiyor. Sebep nedir acaba?

Çözüm
Merhaba arkadaşlar. TCL 50P635 model televizyonum var. Wi-Fi'de 243 Mbps alıyorum, kablolu 97 Mbps gecmiyor. Sebep nedir acaba?

Etherneti Gigabit değilse maksimum 100 Mbps alırsınız.

Evet ürününüzün Ethernet girişi 10/100 yani Gigabit hızları desteklemiyor bu yüzden kablodan o hızı alamıyorsunuz:

IMG_20240219_010412.jpg

Evet ürününüzün Ethernet girişi 10/100 yani Gigabit hızları desteklemiyor bu yüzden kablodan o hızı alamıyorsunuz:

IMG_20240219_010412.jpg

Son düzenleme:
Çözüm
Ben bu modeli düğün için aldım ve açamadım henüz. Cihaz nasıl artısı eksileri merak ediyorum fikriniz nedir?

Şahsen cok fazla kötü durumla karşılaşmadım.Tatmin edici ama biraz daha üst modelleri olsa daha iyi olurmuş. 😊

Eki Görüntüle 2120315
Hocam destekleyen tv varmı acaba ?

Son düzenleme:
Hocam destekleyen tv varmı acaba ?

Hocam vardır sanırım ama üst model TV'lerde olabilir diye tahmin ediyorum. Şu modelde var diye bir bilgim yok açıkçası.

Bu arada USB'den bağlanabilen Gigabit Ethernet adaptörleri var sizin TV'nizde çalışma ihtimali olabilir bir araştırın bence. Bazı Sony ve LG modellerinde işe yaradığını görmüştüm Youtube'da. Sizin TV'niz Android tabanlı sanırım değil mi? LG TV'nin Webos işletim sisteminde bile çalışıyorsa TCL'de de çalışma ihtimali olabilir.

Son düzenleme:
Hocam vardır sanırım ama üst model TV'lerde olabilir diye tahmin ediyorum. Şu modelde var diye bir bilgim yok açıkçası.

Bu arada USB'den bağlanabilen gigabit Ethernet adaptörleri var sizin TV'nizde çalışma ihtimali olabilir bir araştırın bence. Bazı Sony ve LG modellerinde işe yaradığını görmüştüm YouTube'da. Sizin TV'niz Android tabanlı sanırım değil mi? LG TV'nin webOS işletim sisteminde bile çalışıyorsa TCL'de de çalışma ihtimali olabilir.

Evet TV Android bir bakayım nasıl bir şeymiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı