Technopat Animeciler Kulübü

Türkiyede çok yok onlardan. Türkiyede "Silah,kan,suç,para,hakimiyet veya aşk" gibi garip konuların filmleri veya içerikleri üğretiliyor. Anime çizgi film olarak görülüyor ve izleyen yetişkinde beyinsel sıkıntı olduğu düşünülüyor ülkemde :/.

Sevgili animeciler, çocukluğunda izlediği Pokemon hariç anime izlememiş birine başlangıç tavsiyeniz var mıdır? İngilizcemi geliştirmek için Türkçe izlemeyi düşünmüyorum mümkünse dili çok ağır olmasın :utanç:

Death Note, Sword Art Online, Shingeki No Kyojin, Kuroko No Basket, Slam Dunk, Haikyu ile başlayabilirsin ve bu arada animeler Japonca hocam anca Japonca geliştirirsin. :D
Sevgili animeciler, çocukluğunda izlediği Pokemon hariç anime izlememiş birine başlangıç tavsiyeniz var mıdır? İngilizcemi geliştirmek için Türkçe izlemeyi düşünmüyorum mümkünse dili çok ağır olmasın :utanç:

Son düzenleme:
Anime pek fazla izlemiyorum fakat bir animeci arkadaşım bana "İzle ya güzel" dedikten sonra bir bölüm izlemiştim.Güzel birşey ama Türkiye'de anime deyince çocuk,velet gibi olaylarla karşılaşıldığını çok gördüm.:(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı