Technopat deyince akliniza gelen ilk 3 üye kim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Recep Baltaş
@Ali Güngör
@Jira

İlk üç kişi olabilir. Ancak ben Recep Baltaşı ve Ali Güngörü üye olarak değil yönetici olarak görüyorum.

Bu sebeple bana göre benim sıralamam ise şu şekilde oluyor.
@Jira
@Oreki
@inPijamas
@Asım Demir
@er36po

Birkaç kişi daha var ama aklıma gelmiyorlar. Eskisi kadar güncel olmadıkları için.

Etiketleyen arkadaşlara teşekkür ediyorum, elimizden geleni yapıyoruz işte. Bu arada dikkat ettim, yenilerden hiçbiri beni tanımıyor gibi gözüküyor. Sosyal'e daha çok vakit ayırmam lazım anlaşılan. :confused:

Bu arada etiketlemeden geçmeyeyim ama arada atladıklarım olabilir, etiketlenmeyenler üzülmesin sadece kulanıcı adınızı hatırlamıyorum o kadar :melek:. @Neşeli Enginar @er36po @ProfTech @BERWAR @Yararsız Üye @Asım Demir

Etiketleyen arkadaşlara teşekkür ediyorum, elimizden geleni yapıyoruz işte. Bu arada dikkat ettim, yenilerden hiçbiri beni tanımıyor gibi gözüküyor. Sosyal'e daha çok vakit ayırmam lazım anlaşılan. :confused:

Bu arada etiketlemeden geçmeyeyim ama arada atladıklarım olabilir, etiketlenmeyenler üzülmesin sadece kulanıcı adınızı hatırlamıyorum o kadar :melek:. @Neşeli Enginar @er36po @ProfTech @BERWAR @Yararsız Üye @Asım Demir
Ustam eski isminiz nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı