Technopat Sosyal'in en çok sevdiğiniz yönleri nelerdir?

Daha önceden sevmediğiniz yönleri şeklinde konu açılmış, ben de sevdiğiniz yönleri hakkında konu açmak istedim. Sosyal'in sevdiğim birçok yönü var, bunları kısa tutarak belirtmek istiyorum. İsterseniz sizler de maddeler halinde yazabilirsiniz. İlk ben başlayayım:
  • Forumda özel mesaj olmaması. Böylelikle kimse ayağına hizmet isteyemiyor, her şey forum üzerinde ve istediğimiz şeyleri bir tık aratmayla bulabiliyoruz.
  • Özel iletişim adresi olayının yasak olması. Böylelikle de kimse ayağına farklı platformlarda hizmet bekleyemiyor. Bunu da güzel buluyorum.
  • Düzenli konu başlıkları ve konu içerikleri.
Sizlerin Sosyal'in sevdiğiniz yönleri nelerdir? Yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bilmediğim konularda ve hata aldığımda bana yardımcı olunması.

Keşke mod ekibi eskisi kadar sert olsa.
Diğer forumlarda çok fazla toxic, troll kitle var burada tek tük onlarda zaten banlanıyor.
Donanım Haber siyaset ile bombalanmış diğer forum yani Donanım Arşivi ise zaten troller ve yazım kurallarına uymayanlar.

Donanım Haber insanın ruhunu daraltıyor tavsiye edilmez.

Daha önceden sevmediğiniz yönleri şeklinde konu açılmış, ben de sevdiğiniz yönleri hakkında konu açmak istedim. Sosyal'in sevdiğim birçok yönü var, bunları kısa tutarak belirtmek istiyorum. İsterseniz sizler de maddeler halinde yazabilirsiniz. İlk ben başlayayım:
  • Forumda özel mesaj olmaması. Böylelikle kimse ayağına hizmet isteyemiyor, her şey forum üzerinde ve istediğimiz şeyleri bir tık aratmayla bulabiliyoruz.
  • Özel iletişim adresi olayının yasak olması. Böylelikle de kimse ayağına farklı platformlarda hizmet bekleyemiyor. Bunu da güzel buluyorum.
  • Düzenli konu başlıkları ve konu içerikleri.
Sizlerin Sosyal'in sevdiğiniz yönleri nelerdir? Yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir konu açtığımda diğer forumlara göre çok daha hızlı bir şekilde cevap alabiliyorum

Forumda eski olanların herkesi tanıması bence çok güzel bir histir.Ayrıca herhangi bir şey alacağımda … alınırmı? Konuları yardımcı oluyor.1 tane boşluk kullanımından ceza almak da ayrı bir zevk veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı