Technopat üzerinden dolandırıcılık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Je m en fiche

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
@LastRienn
Adlı kullanıcıdan Game Pass hesabı aldım ve durduk yere bir tartışma çıkartıp beni engelledi.
Kendisinin forumdan banlanmasını ve bir daha satış yapamamasını istiyorum.
Aldığım konu:Kapalı: Sınırsız Game Pass sadece 9.99

Konuşma SS'leri ektedir, lütfen ilgilenin Technopat üzerinde bu tarz dolandırıcıları istemiyoruz.
Bu arkadaş 10 TL paramı aldı ve çok kişiye yalan söyleyerek hesap sattı. Bende foyasını ortaya çıkarttığım için sinirlenmişti (herkese faklı hesap satıyorum diyerek 186 kişiye aynı hesabı satmış) ama linklediğim konuya bakarsanız kendisinin satışlarını baltalamadığımı yalan söylemiş ama hesap güvenilir rahatça oynarsınız dediğimi görebilirsiniz üstelik aramızda konuşup durumu da çözmüştük bana yeni ilanlar atıyordu.

Dün neden olduysa bir anda bana bu tarz agresif mesajlar atmaya başladı bende sakin karşıladım ama bugünde devam edince kibarca uyardım, en son durduk yere engelledi düpedüz dolandırıcılıktır bu kendisinin IP ban yemesini istiyorum, mağdurum.

1626338208513.png

1626338220644.png

1626338233210.png

En altta clyde bot engellendiğimi iletti.
@Recep Baltaş

Bu tarz konular son zamanlarda çok olmaya başladı. Afedersiniz çoluk çocuk 10 TL için neler diyor birbirine. Yazık.

Hesap satışları yasaklansın bu konuyu destekliyorum, yakın zamanda bu konuda aksiyon alınacağına da inanıyorum.

Kesinlikle bu olaydan sonra bende destekliyorum.
Çocuğa hakaret etmedim bir şey yapmadım neler diyor bana. Bir de diyor Allah senden çıkarır :D
a be çocuk, hiç mi kafan yok senin? Dolandırıcılık yaparken bir de işe Allah'ı karıştırıyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
1626339155313.png

Bunu da koyayım alım anı ss'i.

Kesinlikle bu olaydan sonra bende destekliyorum.
Çocuğa hakaret etmedim bir şey yapmadım neler diyor bana. Bir de diyor Allah senden çıkarır :D
a be çocuk, hiç mi kafan yok senin? Dolandırıcılık yaparken bir de işe Allah'ı karıştırıyorsun.
Boşverin hocam işi oraya götürüyorlar, kendilerini haklı çıkarmaya çalışıyorlar.

O kullanıcı uzun süre önce ban yedi. Forumdaki tüm Game Pass ilanları çalıntı kredi kartları ile alınıyor veya plati.ru gibi sitelerdeki kaçak hesapları sunuyorlar. 30 TL'lik hizmeti 10 TL'ye satan adamdan bir şey satın alıyorsan kusura bakma sorun sende.

Bir dahakine daha dikkatli olursunuz.

Biraz da ortak hesap alıp sıkıntı yaşamayanlara güvendim ama benim denk geldiğim adam dolandırıcı çıktı. Şansın böylesi ama mutluyum, daha büyük meblalar ile de yaşayabilirdim aynı durumu.
Giden 10 TL oldu, o da koymaz.

Acınası durumda. Neyin hakkından bahsediyor acaba? :D

Ah bir anlasam :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı