Technopat'a soru

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BerlT

Hectopat
Yönetici ve ya moderatörler, genel olarak attığım mesajlara hiçbir geri dönüş alamamış olmakla beraber Kasım ayı ödüllü yarışma için birçok konuya cevap vermiş olmama rağmen hâla diskalifiye mi edildim(Mikail Fidan tarafından katılamayacağım yazmakta ki herhangi bir ceza uygulamadan mesaj bölümüne yazmış olması garip.) tam net bir cevap alamadım en iyi cevap konusunda bu ay için 1. olduğumu düşünmekteyim ve hesabıma birleştirilmiş olan hesapların kaldırılması talebini ''rapor et'' üzerinden bildirmeme rağmen herhangi bir gelişme olmadı ayrıca ''kuşkulanılma'' sonucu diskalifiye etmek yerine kuşkulanılan mesajları silmek daha mantıklı değil midir acaba, attığım mesajlar sayesinde gerçekten birçok kişinin sorunu çözüldü ve bununla birlikte teşekkür geri dönüşleri de almış, bunları göz önüne bulundurulmayacak mıdır ? Geri dönüşünüze göre sevdiğim bu ortamdaki aktifliğimi aynı oranda sürdürmeyi planlıyorum.

Şahsım tarafından açılmayan konular :

1- MSI Aero GTX 1080Ti Sıvı Soğutma Yapmalı Mıyım?
2- Yasaklanan Origin hesabındaki oyunlar aktarılır mı?

Onaylamak için okuyacak olan moderatör ve ya yöneticiye not : Biliyorum yaptığım yanlış ama konu hakkında bilgilendirilmem gerektiğine inanıyorum özel mesaj sistemi vb olmadığı için gerekli bilgiyi iletebilirseniz ve ya tarafınızca cevaplanmak koşuluyla konuyu listelemeden silebilirsiniz.

@Asım Demir @Mert @Recep Baltaş

Ortada bir kuşku yok. Hesapların size ait olduğundan eminiz. Sahte isimler ve VPN ile gizlenemezsiniz. Az önce yaklaşık 6 adet onaylanmamış hesabınızı daha tespit ettik. Açmadığınızı iddia ettiğiniz iki konuyu da dikkatsizliğimiz sayesinde onaylanan 2 hesap ile açtınız.

Önceliklerle birlikte yaklaşık 10 üyelik açtığınızdan dolayı 10 gün uyarı alıyorsunuz. Adil olmayan davranışınızdan dolayı bu ve bundan sonraki ödüllerden faydalanmanızı doğru bulmuyorum, diğer kullanıcılara da haksızlık olacaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı