Teknobiyotik iade süresi

Arkadaşlar selam. Teknobiyotik’ten 4300 TL'ye bir hazır sistem aldım ve ürün daha hazırlanırken ertesi gün siparişi iptal ettim, ve 1-7 iş günü arasında gelir dediler bugün kartımı kontrol ettim para yoktu, ve Teknobiyotik’i aradım salı günü iade yapılmış bankanızla iletişime geçin en geç pazartesiye yansır dediler bankayı arayıp sordum iade gözükmüyor ama iade yaptığını söylüyorsa site dediler 1-10 gün arasında gelir dediler ve bugün 3 gün oldu sizce Teknobiyotik doğruyu mu söylüyor beklemeli miyim? Daha önce böyle olay yaşayan varsa yardım edebilir mi?
Senin adına sevindim, ürün teslim almadığın sürece iadesini yapmağa hükümlüler. Doğru kararı verdiğini bu şekilde teyit edebilirsin; Teknobiyotik Tehdit Edildim ,ürünüm Zapt Edilecek Galiba!

Sistemden yaz, Bankaya mail attınız mı diye ? eğer atmadılarsa THH başvur o parayı istemeselerde ödücekler bilgin olsun.

Teknobiyotik, İtopya... Bu gibi sitelerden alışveriş yapmayın, yaptırtmayın. Bu kurumlar parayı işletmeyi seviyor. En ufak bir sorunda da aylarca uğraştırırlar. Bu kurumlar insanlar zor bela, borç harç biriktirdiği paralarla aldığı ürünleri ve fiyatlarını küçümsüyor. Bu iki kurumun gözünde inanın hiçbir değerimiz yok. Bir insandan nefret etmiyorsanız ona İtopya veya Teknobiyotik’ten alışveriş yapmayı önermeyin. Vakit kaybetmeden banka şubesine giderek “Harcama itirazı dilekçesi” yazın.

Teknobiyotik, İtopya... Bu gibi sitelerden alışveriş yapmayın, yaptırtmayın. Bu kurumlar parayı işletmeyi seviyor. En ufak bir sorunda da aylarca uğraştırırlar. Bu kurumlar insanlar zor bela, borç harç biriktirdiği paralarla aldığı ürünleri ve fiyatlarını küçümsüyor. Bu iki kurumun gözünde inanın hiçbir değerimiz yok. Bir insandan nefret etmiyorsanız ona İtopya veya Teknobiyotik’ten alışveriş yapmayı önermeyin. Vakit kaybetmeden banka şubesine giderek “Harcama itirazı dilekçesi” yazın.
İtopyaya teknik servisin kulağını çınlatıyom diye mail attım onlar uslübu bozmadı, iademi o gün başlattılar :)
Teknobiyotikle iletişim kurmama rağmen beni arayıp tehdit ettiler :) itopyadan 27 kasımda 2bin tllik alışveriş yaptım itopyadan alışveriş yapılmaya müsait fakat teknobiyotikten yapan aptaldır net bunların arasında bende varım asifkiaşskf

Arkadaşlar selam. Teknobiyotik’ten 4300 TL'ye bir hazır sistem aldım ve ürün daha hazırlanırken ertesi gün siparişi iptal ettim, ve 1-7 iş günü arasında gelir dediler bugün kartımı kontrol ettim para yoktu, ve Teknobiyotik’i aradım salı günü iade yapılmış bankanızla iletişime geçin en geç pazartesiye yansır dediler bankayı arayıp sordum iade gözükmüyor ama iade yaptığını söylüyorsa site dediler 1-10 gün arasında gelir dediler ve bugün 3 gün oldu sizce Teknobiyotik doğruyu mu söylüyor beklemeli miyim? Daha önce böyle olay yaşayan varsa yardım edebilir mi?

Teknobiyotik para iadesi yapıldığında kaç günde iade yapıldığı yazar mısınız? Merak ediyorum.

Teknobiyotik para iadesi yapıldığında kaç günde iade yapıldığı yazar mısınız? Merak ediyorum.
İtopya yada farklı firma farketmez, Bankaya mail atmaları gerekiyor bankanın o departmanlığın yoğunluğuna göre 1-3 gün içinde iadesi gerçekleşir. Banka slipi vardır onu bankaya mail atmaları gerekiyor benim çalıştığım kurumda iadeler bu şekilde yapılıyordu yani firma firma bu durum değişmiyordu tabi güncel yönetmelik değişmediyse.

Arkadaşlar iadem yapıldı sıkıntı yok. bu arada @YugiPeeK kardeşimin dediği gibi firmalar bankaya mail atıyor ve provizyon kodu var onu yazmamışlar ondan beklemişim sonra düzelttiler hemen iade geldi. daha sonrasında ise banka hesabınıza iade yapıyor.

İşlemcimin pini büküldüğü zaman yazdım. Yapamayız dediler aslında çok saçma da. Parası ne ise vereyim dedim, yok çektiler. 1 adet bilgisayar aldım birdahada birşey almam.

İşlemcimin pini büküldüğü zaman yazdım. Yapamayız dediler aslında çok saçma da. Parası ne ise vereyim dedim, yok çektiler. 1 adet bilgisayar aldım birdahada birşey almam.
Hocam zaten benim kızdığım nokta şuydu daha şirketlerinde hazırlanırken iptal ettim ve 1 hafta 1 gün boyunca beklettiler yani kargodan gelip tekrar iade etsem veya kargodayken iade etsem haklılardı bekletmekte.

Hocam zaten benim kızdığım nokta şuydu daha şirketlerinde hazırlanırken iptal ettim ve 1 hafta 1 gün boyunca beklettiler yani kargodan gelip tekrar iade etsem veya kargodayken iade etsem haklılardı bekletmekte.
İyice para göz olmaya başladılar.

İtopya ya da farklı firma fark etmez, bankaya mail atmaları gerekiyor bankanın o departmanlığın yoğunluğuna göre 1-3 gün içinde iadesi gerçekleşir. Banka slipi vardır onu bankaya mail atmaları gerekiyor benim çalıştığım kurumda iadeler bu şekilde yapılıyordu yani firma firma bu durum değişmiyordu tabii güncel yönetmelik değişmediyse.

Zaten ben merakımdan sordum. Ben de biliyom ödenmesi gereken süreyi Teknobiyotik hakkında açılan konulardan sonra yeni olay mı diye düşündüm. Daha geçenlerde Teknobiyotik'ten PSU aldım. Aynı gün kargolandı ve müşteri hizmetleri çok iyiydi. Hatta Teknobiyotik'te sorun var mı diye tekrar alışveriş yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı