Teknorya satıcısı güvenilir mi?

Teknorya ile tecrübelerim benim kötü
Okudum konuyu bu arada haklısın burda adaptör kutu içerisinde farklı mı gönderilmiş?

Burada da koşulsuz iade var zaten bende buradan aldım sorun yaşamazsın alınca testlerini yap sorun olursa anında müşteri hizmetlerini arayarak açarsın iade.

Sıkıntılı firma, uzak durun.

Teknorya ile tecrübelerim benim kötü.

Firmanın yorumları sıkıntılıymış ya ortalama her 5 kişinin 3'ü sorun yaşamış. Ben başka satıcılara bakayım en iyisi. Yardımınız için teşekkür ederim.

Okudum konuyu bu arada haklısın burada adaptör kutu içerisinde farklı mı gönderilmiş?

Üründe kusur var, Amerika'da gerekli tazminatlar verilmiş. Bunlar üründe kusur yok falan diyor. Ellerinde cihazımın aynısı yoktu, THH kararı ile yanlarına gittim.

1715252797045.png

Bana önerdikleri cihaz. TN panel ve 1080p
Dedim olmaz. Zephyrus IPS 2K ekran, 3060, 1TB SSD, Ryzen 7 ile falan geliyor dedim. Bana 2K IPS ürün vermeniz lazım. Muadil olmalı. Ellerinde sadece bir üst model vardı 2K ekranlı olan. Onu vermek istemediler böyle yanıt verdiler
Verdikleri cevap:

1715252751725.png

Sonra G18 aldım fiyat farkı ödemeden: 3 4070, i9 13980HX, 1TB SSD, 16 RAM (64 yaptım sonra)

Kendileri çok tatlış, fikirleri, bakış açıları çok tatlış, sizi her fırsatta çelme takmaya çalışıyorlar vazgeçip onların yolundan gidin diye.

Geri
Yukarı