Teknosa veya Vatandan 50.000 TL Laptop önerisi

Hocam güven sorunu değil aslında sadece işime geleceği için öyle dedim.
Bu web sitesinde olan laptopu mağazaya isteme imkanımız varmı peki?

Webw özel 52K oluyor, neden AMD olmasın? Gayet iyi zaten ekran kartı NVIDIA.
Victusları forumda beğenmiyorlar hocam. 🫤

Hocam güven sorunu değil aslında sadece işime geleceği için öyle dedim.
Bu web sitesinde olan laptopu mağazaya isteme imkanımız var mı peki?

Bu cihaz teknorya satıcısı tarafından Teknosa mağaza yerinde satılıyor yani Trendyol gibi aracı burada Teknosa. Ben olsam internetten daha güzel bir cihaz alırdım.

Victus'ları forumda beğenmiyorlar hocam. 🫤

15 modelleri direk bence de kötü, diğerleri de sınırlı yanlış değilsemde mağzadan istediğiniz içinde çok alternatif kalmıyor. Bana kalsa direk önerilecek de alınacak cihazda değil.

Bu cihaz teknorya satıcısı tarafından Teknosa mağaza yerinde satılıyor yani Trendyol gibi aracı burada Teknosa. Ben olsam internetten daha güzel bir cihaz alırdım.

15 modelleri direk bence de kötü, diğerleri de sınırlı yanlış değilsemde mağzadan istediğiniz içinde çok alternatif kalmıyor. Bana kalsa direk önerilecek de alınacak cihazda değil.

Hocam aslında 50k bandında her koşulda ben bu cihazı önercektim daha iyi bir tercih var mıdır?

Bütçeyi arttırmaya çalışıp bunu alın.

Bütçe artarsa 8945Hli TUF daha mantıklı olmaz mı? Şu fiyata şöyle güzellik varken konuştuğumuz cihazlara bak; Dell G16 7630 G76302401020U i9-13900HX 16 GB 1 TB 8 GB RTX4070 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri. Mağzadan olunca harbi cihaz seçenekleri çok daralıyor.

Hocam kasa kalitesi olarak Nitro katlar bir de ASUS TUF serisi laptopların ısınma sorunu var o yüzden pek önerilen bir model değil.

TUF'larda en son Ryzen 4000 serisinde 95+ derece çalışıyordu bir ara yeni modellerde o sorunu çözdüler diye hatırlıyorum, hala aynı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı