Telefon bataryası nasıl hızlıca bitirilir?

lavanta

Kilopat
Yer
Ankara
Soru garip gelebilir ancak cihazın bataryasını kalibre etmek için sıfırlamak istediğimde beklemek istemiyorum. Bunun yerine cihazı zorlayıp bataryayı daha çabuk bitirecek bir yol veya uygulama var mı? Oyun harici. Normal beklemek isteyince uzun zaman alıyor. S20 FE var.
Teşekkürler.

İnstagramı aç ve şarjın bitişini izle.

Ben çabuk bitirmenin yolunu buldum ama sen oyun olmadan diyorsun o yüzden OTG kablosu ile başka telefonu şarj ettir. Oyun olur dersen Genshin oyna Full'e grafikleri mis gibi bitiriyor.

Ben çabuk bitirmenin yolunu buldum ama sen oyun olmadan diyorsun o yüzden OTG kablosu ile başka telefonu şarj ettir. Oyun olur dersen Genshin oyna Full'e grafikleri mis gibi bitiriyor.
Oyunlara pek ilgim yok, 49 yaşındayım. Ama belki oynarım. Eskiden araba yarışları oynardım bilgisayarda. Need For Speed 3 günlerinde.

Oyunlara pek ilgim yok, 49 yaşındayım. Ama belki oynarım. Eskiden araba yarışları oynardım bilgisayarda. Need for Speed 3 günlerinde.

Anladım hocam o yaşta oyun zaten olmaz. Dedikleri gibi 120 Hz alıp kullanabilirsin ama parlaklığı fulleme çünkü durum çubuğundaki simgeler sabit durduğundan AMOLED yanığı olabilir oralarda.

Instagram'ı abartmamış mısınız arkadaşlar? Oyunlarda bir 3 kat falan daha hızlı tükeniyor. Instagram öyle aman aman yemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı