Telefon ile konuşurken araya giren garip ses nedir?

Burak52TR

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel İşsiz
Annem ile telefonda konuşurken birden garip bir sinyal konuşmamıza girdi. Telefonu kapayıp tekrar annemi aradım ve o da aynı sesleri duyduğunu söyledi. Bu ses ne olabilir?

Annem ile telefonda konuşurken birden garip bir sinyal konuşmamıza girdi. Telefonu kapayıp tekrar annemi aradım ve o da aynı sesleri duyduğunu söyledi. Bu ses ne olabilir?

Hocam uzaylıyı falan aramışsınız herhalde.

Sesiniz çok güzel bu arada.

İkinizde Android Telefon mu kullanıyorsunuz ve Telefonlarda VoLTE aktif değil mi ? Telefonların mikrofonlarında bir sıkıntı olabilir mi ?

İkinizde Android Telefon mu kullanıyorsunuz ve Telefonlarda VoLTE aktif değil mi ? Telefonların mikrofonlarında bir sıkıntı olabilir mi ?
Evet Android. VoLTE nedir bilmiyorum. Mikrofonlarda bir sıkıntı yok.

Samsung J7 Core - ASUS Zenfone 5Z

2018 yılından beri kullanıyorum telefonu, ilk defa böyle bir şey oldu. Onunla alakası olduğunu düşünmüyorum.
Asus bilmemde Telefon ekranında Samsunglarda VoLTE logosu olur. O telefonda nasıl açıldığı bilmiyorum. Samsungda ise ayarlar Mobil ağlar kısmından Volte ayarını açarak uyumlu cihazlarda temiz ses alışverişi yaparak konuşabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı