Çözüldü Telefon yavaş şarj oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

denizgumus1

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 7 3700x işlemci/EVGA GeForce GTX 970 XC3 HYBRID GAMING(EVGA GTX 970 FTW ACX 2.0/HYPER-XTeam T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 2x8 DDR4 3200 MHZ CL 16/ASUS PRİME B450M-K II/MLD M300 3300 mb/s okuma 3100 mb/s yazma SSD/Everest 750 watt 80+ BRONZE PSU
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar görsel de koyacağım zaten ama yüzde 37 şarjı varken bile 4 watt ile şarj oluyor. 1.5 günde şarj ediyorum telefonu.
Cihaz: Xiaomi Redmi 9

Screenshot_2023-01-23-20-41-44-548_com.antutu.ABenchMark.jpg

Son düzenleme:
Çözüm
Merhaba; 5 başlıkta sorun olabilir.

1- Şarj soketine bakmalısın. Pamuk vs var mı?
2- Başka kablo ile denemelisin
3- Bataryan eskimiştir
4- Şarj soketin bozulmuştur.
5- Miui 13 te böyle bir sorun yaşayanlar olduğunu duydum.
Bir düşünür müsün güncellemeden sonra mı oldu?

Güncellemeden sonra olmadı çünkü ben bu konularda takıntılıyım biraz direk testler yaptım güncelledikten sonra ve normal 18 watta kadar çekiyordu.

Anladım. Miui 13 olabilir sorunun diğer 5 maddede bir sorun görünmüyorsa. Güncelleme yaparlar beklemen lazım. Bu şikayeti çok gördüm Miui 13 ten sonra. Sakın Miui 12 ye döndürmeye kalkma cihazı bozarsın.

Anladım. MIUI 13 olabilir sorunun diğer 5 maddede bir sorun görünmüyorsa. Güncelleme yaparlar beklemen lazım. Bu şikayeti çok gördüm MIUI 13'ten sonra. Sakın MIUI 12'ye döndürmeye kalkma cihazı bozarsın.

Tamam hocam denemem sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı