Telefona bağlı e-posta hesapları nasıl bulunur?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-13-11-32-07-983_com.google.android.gms.jpg
    Screenshot_2024-05-13-11-32-07-983_com.google.android.gms.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 12
Hocam bu Google vesaire güvenliği artıracağım diye çok kısıtlamaya başladı maalesef ki. Eğer yedek mail eklemediyseniz hesaplarınızı geri alamıyorsunuz.
Hesabım zaten telefona kayıtlı. Geri almam için hiçbir engel yok ama "Hangi" adresi alacağımı hatırlamıyorum.

Google'ın destek e-posta adresi var mıdır? Acaba durumumu yazıp telefon numarama kayıtlı e-posta adreslerini sıralamasını istesem cevap alır mıyım?

Hesabım zaten telefona kayıtlı. Geri almam için hiçbir engel yok ama "hangi" adresi alacağımı hatırlamıyorum.

Google'ın destek e-posta adresi var mıdır? Acaba durumumu yazıp telefon numarama kayıtlı e-posta adreslerini sıralamasını istesem cevap alır mıyım?

Hocam şimdi bende baktım geçtiğimiz günlerde hesaplarımın tamamı çıkmıştı şu an çıkmıyor. Şöyle deneyin çıkacaktır. Hesap giriş kısmına telefon numaranızı yazın ve şifremi unuttum yazın umarım yedek mail veya telefon numarası vardır girdiğinizde size bağlı epostaları gösterecektir. Google destek maili hiçbir şekilde yardımcı olmaz. Kişisel bilgileri paylaşmıyorlar. Yedek maili olmayan bir hesap var idi adam doğrulamak için her türlü şeyi yapmayı kabul etti fakat yine de hesabı yedek maili olmadığı için vermediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı