Telefona bilgisayardan format atmak

BeyazEmre37

Kilopat
Merhaba arkadaşlar benim Vodafone Smart 6 Ultra telefonum var. Telefon açma tuşuna basınca Android yazısı çıkıyor ve orada kalıyor. Hard reset falan olmuyor. Ben bu telefona bilgisayardan nasıl format atabilirim? Telefon açılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar benim Vodafone Smart 6 Ultra telefonum var. Telefon açma tuşuna basınca Android yazısı çıkıyor ve orada kalıyor. Hard reset falan olmuyor. Ben bu telefona bilgisayardan nasıl format atabilirim? Telefon açılmıyor.

Telefonun BIOS ayarlarına girebildiniz mi?

Telefonların da mı bios'u var? Bilmiyordum. Teşekkür ederim. Nasıl bir arayüzü var?

Recovery mod diye geçiyor.
1593303941650.png

Telefonların da mı bios'u var? Bilmiyordum. Teşekkür ederim. Nasıl bir arayüzü var?
BIOS ayarlarından telefonu sıfırlayabiliyorsunuz diye biliyorum denemiştim olmuştu da belki sizde de olabilir. Örnek olarak Webtekno’nun videosunu seçtim videonun içeriğine bakmayın 2:52’de resetlemeyi gösteriyor. Eğer olmadıysa attığım ikinci linkten BIOS ayarlarına girin ve yapmaya çalışın olmazsa BIOS’a girince fotoğrafını buraya atın elimden gelene kadar yardımcı olabilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vodafone smart 6 ultra nasıl download moda geçiyo
Beyler bakın telefonda BIOS'a gidiyorum wide data Recovery falan yazan yere giriyorum bittikten sonra reboot yazan yere tıklıyorum yine Android yazısında kalıyor şarjı bitene kadar.

Son düzenleme:
Vodafone smart 6 ultra nasıl download moda geçiyo
Beyler bakın telefonda BIOS'a gidiyorum wide data Recovery falan yazan yere giriyorum bittikten sonra reboot yazan yere tıklıyorum yine Android yazısında kalıyor şarjı bitene kadar.
Telefonunuzun o sırada görüntüsünü ya da videosunu atabilir misiniz?

Maalesef çünkü yine açmaya çalışınca android yazısı çıktı şarjın bitmesini bekledim bitince sarj ettim az sonra ROM atcam pcden o yüzden bir daha 2-3 saat şarj bitmesini bekleyemem

Geri
Yukarı