Telefoncudan alınacak telefon tavsiyesi

Bütçe
4000-6500

EfeAkkaya

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus NVIDIA GeForce RTX 3070 Dual V2 OC---AMD Ryzen 5 7600X
Monitör: MSİ G274 QPF QD
Kulaklık: HyperX Alpha Wireless
Mouse: ASUS ROG GLADIUS III AimPoint
Klavye: A101 Klavyesi
Telefon: S20FE
GamePad: GC30 V2
Meslek
Yazılım Ve Donanım(Öğrenci)
Normalde sahibinden üzerinden S10 alacaktım fakat taksite girmek zorundayım amcamlarım esnaf bir tanıdığı bir şeyler yapacaklarını söylemiş gittiğimde bütçeme uygun tek beğendiğim model A32 vardı oda normal fiyatı 7k'mış ben 6.5K'ya falan taksitle çözeceğim siz ne diyorsunuz TR cihazı ve temiz gözüküyordu.
Bu arada normalde çok telefonla alakası olan biri değilim oyun falan oynamam telefondan sadece işlerimi görsün yeter.

Sağ olun gidip sağlam bir pazarlık yapmaya çalışacağım. İnşallah 6-6.5'e inerler.

Yardım lazım gidip 2500TL nakit 12x1072 ay taksitle S20FE alıyorum.
@KİNGSEMİH

Ekranı, işlemcisi ve kamerası daha iyi sanırım siz ne diyorsunuz birazdan anlaşacağım faturaya taksit yapacağım.

@Görkem Say @Quistin

@Blackbeard

S20FE'yi alacağım sanırım sizce nasıldır dönüş yaparsanız sevinirim yarım saat için de gidip alacağım.

Son düzenleme:
Sağ olun gidip sağlam bir pazarlık yapmaya çalışacağım. İnşallah 6-6.5'e inerler.

@KİNGSEMİH

Ekranı, işlemcisi ve kamerası daha iyi sanırım siz ne diyorsunuz birazdan anlaşacağım faturaya taksit yapacağım.

@Görkem Say @Quistin

@Blackbeard

S20FE'yi alacağım sanırım sizce nasıldır dönüş yaparsanız sevinirim yarım saat için de gidip alacağım.
S21 FE var ben de,performans kamera ve pil olarak çok memnunum. S20 hakkında memnun olanları duydum. Fiyat olarakta tamamen ödemene ve sana bağlı. Taksit zaten acımıyor hiçbir yerde.

@KİNGSEMİH

@Görkem Say @Quistin

@Blackbeard

Alınır, taksit olayı da iyi denk gelmiş. A32 yerine S20 FE alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı